Soukromé maily zveřejněné na WikiLeaks odkryly komunikaci poradce Hillary Clintové o UFO

pej
11. 10. 2016 12:45
Soukromé maily poradce Hillary Clintonové zveřejněné na serveru WikiLeaks ukazují, že bývalý zpěvák pop-punkové kapely Blink-182 Tom DeLonge ho měl kontaktovat ohledně problematiky UFO. Oba jsou dobře známí svojí vášní pro mimozemské formy života.
Tom DeLonge
Tom DeLonge | Foto: Profimedia.cz

Americký zpěvák a baskytarista Tom DeLonge, známý svojí vášní pro mimozemské civilizace, měl kontaktovat šéfa volební kampaně Hillary Clintové Johna Podestu.

Konverzaci mezi těmito dvěma vášnivými ufology potvrzují maily zveřejněné serverem WikiLeaks, na které upozornil web deníku The Wall Street Journal

Z mailů rovněž vyplývá, že Podesta se měl podílet na tvorbě dokumentu, který muzikant produkoval. Zda šéf demokratické předvolební kampaně na zprávy odpovídal a nebo, zda došlo k osobnímu setkání, ale jasné není. 

V jednom z mailů DeLonge nabízí kontakt na dvě vysoce postavené osoby a žádá o osobní, alespoň dvouhodinové, setkání. "Podle mého je shledáte velmi zajímavými. Přišli do styku s většinou diskrétních informací a jinými slovy jde o úředníky nejvyšší kategorie," píše DeLonge.

V dalším dopise z ledna 2016 naznačil, že spolupracuje s osobou, která zná podrobnosti kauzy zvané jako Roswellský incident. A v posledním mailu Podestu informuje o tom, že bývalá astronautka Susan McCasland Wilkerson přijala pozvání na osobní setkání DeLonga a Podesty.

Americký muzikant se tématem mimozemských civilizací zabývá celé desetiletí, od roku 2015 dokonce na profesionální úrovni. Loni naznačil, že se zaměřil na odkrývání zákulisí přísně střežené základny Amerických vzdušných sil v Nevadě, známé jako Oblast 51 (Area 51).

Šéf demokratického volebního štábu je stejně jako muzikant rovněž dobře znám svojí vášní pro mimozemské formy života. "Největší pochybení roku 2014? Nezajistil jsem odtajnění dokumentů týkajících se UFO," napsal loni Podesta na svém Twitteru po té, co opustil post úředníka v Obamově administrativě.

Téměř čtyři a půl tisíce panelů použili Číňané na stavbu odrazové desky největšího rádiového teleskopu. Plocha se rovná 30 fotbalovým hřištím. | Video: Reuters
 

Právě se děje

Aktualizováno před 24 minutami

Výbuch v Afghánistánu zabil nejméně 30 vojáků

Nejméně 30 příslušníků ozbrojených sil přišlo dnes o život a dalších 24 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje. Mohutnou explozi vyvolala bomba nastražená v automobilu před vojenskou základnou.

Agentura AP informuje kromě útoku v Ghazní o dalším sebevražedném atentátu za pomoci bomby umístěné v automobilu na jihu země. Terčem se stal konvoj šéfa tamní provinční rady. AP píše s odkazem na mluvčího provincie o nejméně třech mrtvých a 21 zraněných včetně dětí. K žádnému z útoků se zatím nikdo nepřihlásil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy