Internetem hýbe příběh Rusky (18), která prodala panenství

Bleskově
8. 11. 2013 5:00
Mezi mladými dívkami se v poslední době rozmohl nový trend. Přes internetové aukce prodávají svoje panenství.
Foto: Siberian Times

Trend před rokem odstartovala dvacetiletá Brazilka a před pár dny se o to pokusila osmnáctiletá dívka ze Sibiře, známá pouze pod přezdívkou Shatuniha.

Na internetovou aukci napsala vzkaz: "Nutně potřebuji peníze, proto prodávám to nejcennější, co mám. Jsem připravená se sejít co nejdříve i s lékařským potvrzením o svém panenství."

Na co peníze tak urgentně potřebuje, už nesdělila.

Tajemný muž v pozadí?!

Aukce byla založena 30. října a Shatuniha požadovalo za svoji nevinnost tři tisíce dolarů. Suma se nakonec vyšplhala až na 27 950 dolarů, které zaplatí jakýsi Evgeniy Volnov.

Záhadný muž chce noc s osmnáctiletou dívkou strávit v hotelu v Krasnoyarsku. Podmínkou k předání peněz je zároveň potvrzení s vyšetřením od gynekologa.

Prostituce nebo morální přestupek?

Aukce samozřejmě nenechala v klidu internetový svět a na hlavu dívky padají urážky a obvinění z prostituce. Policie, která celou kauzu vyšetřovala, případ neshledala ani protiprávním, ani ho nezařadila do kategorie prostituce.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Penceův úřad popřel tvrzení velvyslance Sondlanda o Ukrajině

Americký republikánský viceprezident Mike Pence nikdy nehovořil s velvyslancem Spojených států v Evropské unii Gordonem Sondlandem o propojení vojenské pomoci Ukrajině s požadavkem, aby Ukrajina otevřela vyšetřování dřívějšího viceprezidenta za Demokratickou stranu Joea Bidena. V prohlášení, které popírá dnešní Sondlandovo tvrzení v Kongresu, to uvedl šéf Penceovy kanceláře Marc Short.

Sondland ve středu předstoupil před výbor Sněmovny reprezentantů pro kontrolu tajných služeb. Řekl mimo jiné, že prezident Donald Trump naléhal na Ukrajinu, aby zahájila vyšetřování jeho politického soka Bidena a že každý ve vedení americké administrativy včetně Pence o této politice věděl.

Ač podle televize CNN Sondlandova výpověď Bílý dům a republikány zcela jistě nepotěšila, demokratům očekávané důkazy rovněž nepřinesla. Sondland totiž opakovaně popřel, že by mu Trump přímo řekl, že by americká vojenská pomoc byla podmíněna tím, že Ukrajina oznámí vyšetřování Joea Bidena.

Zdroj: ČTK
Další zprávy