Mišmaš: Strie, akné, tetování. Realistické panenky děsí děti

Živě
Čtvrtek 20. listopadu. Kuriózní zprávy, které právě hýbou světem i Českem.
Panenka Lammily
Panenka Lammily | Foto: Nickolay Lamm / Lammily

Mišmaš je virtuální průvodce po internetové galaxii filmu, hudby, showbyznysu a všeho zábavného i kuriózního, co se děje na sociálních sítích a internetu.

Najdete zde krátké a zejména odlehčené zprávy, které vám poskytnou obrázek o nezpravodajském dění z celého světa.

Živě
Aktualizovat reportáž

„Marihuanu jsem nikdy nekouřila, mám dost práce s výchovou dětí,“ tvrdí jedna z dam krátce předtím, než si mocně potáhne z vodní dýmky a se slovy „musíš si dát víc“ ji předá dál.

„Překvapilo mě, že na tom nic není,“ sděluje následně své dojmy další z nich. Po deseti patnácti minutách se dámám rozproudí THC v krvi a začne vtipná debata, během které dojde i na záměnu vaporizéru a vibrátoru.

Video se natáčelo ve Washingtonu, kde je rekreační konzumace marihuany legální. Během 24 hodin zaznamenal klip pět milionů zhlédnutí.

Tři babičky poprvé vyzkoušejí účinky marihuany

Tři babičky poprvé vyzkoušejí účinky marihuany. Video se natáčelo ve Washingtonu, kde je rekreační konzumace marihuany legální. Během 24 hodin zaznamenal klip pět milionů zhlédnutí. | Video: YouTube

Zapomeňte na umělohmotné blonďaté Barbie. Hitem letošních Vánoc budou realistické panenky umělkyně Nickolay Lamm. „Skutečný život není perfektní,“ vysvětluje důvod, proč dětské hračky „obohatila“ o celulitidu, akné nebo tetování.

Netradiční hračky nebudou v dětech vzbuzovat nerealistická očekávání od života a pomůžou dívkám vnímat, že jejich tělo nemusí být dokonalé. Nickolay Lamm na svůj projekt získala peníze přes crowdfundingový portál. 

Panenka Lammily
Panenka Lammily | Foto: Nickolay Lamm / Lammily
Magazín Magazín
20. 11. 2014 12:08
 

Právě se děje

Další zprávy