Mišmaš: Rychlejší než ferrari. Cyklista jel na kole 333 km/h

Živě
Úterý 11. listopadu. Kuriózní zprávy, které právě hýbou světem i Českem.
François Gissy
François Gissy | Foto: YouTube repro

Mišmaš je virtuální průvodce po internetové galaxii filmu, hudby, showbyznysu a všeho zábavného i kuriózního, co se děje na sociálních sítích a internetu.

Najdete zde krátké a zejména odlehčené zprávy, které vám poskytnou obrázek o nezpravodajském dění z celého světa.

Živě
Aktualizovat reportáž

Simulátor zločinu a "života ve městě" GTA V se již 18. listopadu dostane na nové herní konzole PS4 a Xbox One. Vývojáři kompletně předělali formu hraní a hráči se budou moct nově přepnout přímo "do těla" jedné ze tří postav a vychutnat si detailní svět z jejich pohledu.

GTA V patří mezi nejúspěšnější herní tituly všech dob, jen za šest týdnů se prodalo téměř 30 milionů kopií. Týdenní čekání si můžete zkrátit oficiálním trailerem.   

GTA V trailer

Grand Theft Auto V
GTA V trailer | Video: YouTube

Francois Gissy posunul na závodním okruhu ve Francii světový rekord v rychlosti na jízdním kole. Gissy svůj bicykl nevybavil speciálními převody, ale rovnou do něj zabudoval raketový pohon. Na duel poté vyzval Ferrari 430 Scuderia, které zrychlí z nuly na 100 km/h za čtyři sekundy. Francois předjel sporťák na pár metrech.  

François Gissy vs Ferrari 430 Scuderia

François Gissy
François Gissy vs Ferrari 430 Scuderia | Video: YouTube

V průběžných výsledcích ankety Český slavík Mattoni 2014 se mezi deseti nejúspěšnějšími interprety objevila kapela Ortel spojovaná s krajní pravicí i Iveta Bartošová, která zemřela letos v dubnu.

Vedle nich nechybějí vítězové hlavních kategorií loňského ročníku, Karel Gott, Lucie Bílá a skupina Kryštof. V první desítce je i Tomáš Klus, který se loni po kauze s vyřazením rappera Řezníka z kategorie Hvězda internetu od soutěže distancoval. Kdo ukáže prostředníček Slavíkům letos? 

Tomáš Klus.
Tomáš Klus. | Foto: Mezi ploty
Magazín ČTK Magazín, ČTK
11. 11. 2014 10:27
 

Právě se děje

před 2 minutami

Prezident Zeman udělí in memoriam Řád bílého lva tragicky zesnulému většinovému vlastníkovi investiční skupiny PPF Petru Kellnerovi.

Další zprávy