Mazlení a hlazení za peníze. Žena má tisíce zájemců denně

pej
22. 11. 2014 9:00
Američanka chce změnit svět k lepšímu. Otevřela si proto obchod, kde prodává svým zákazníkům mazlení, hlazení nebo vískání.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Oregon - Samantha Fox Hess z amerického Oregonu narazila na velmi výnosný způsob podnikání. Svým zákazníkům nabízí mazlení, hlazení nebo jiný druh dotyku na platonické úrovni.

"Zájem o obchod je velmi vysoký. Jen během prvního týdne jsem dostala kolem deseti tisíc mailů," řekla majitelka obchodu.

Samantha Hess Fox
Samantha Hess Fox | Foto: Repro YouTube

Zákazníci zaplatí za hodinové sezení v přepočtu zhruba 1323 korun. "Nečekejte ale žádné erotické služby," dodává Samantha.

Nápad na výnosný obchod dostala v loni v době, kdy se sama cítila osamocená. "Myslela jsem si, že neexistuje nikdo, kdo by mě pouze pohladil bez postranních úmyslů," vysvětluje.

Dotyk léčí a těší

Loni v dubnu začala mazlící služby nabízet prostřednictvím webové stránky a zároveň se vrhla do průzkumu zákonných omezení této služby. "Zjistila jsem, že mi nic nestojí v cestě, a najala jsem si právníka, který za mě vyřídil potřebné náležitosti," dodala.

Interiér obchodu
Interiér obchodu | Foto: Repro YouTube

Obchod otevřený od pondělí do pátku má už mnoho kladných ohlasů. "Po setkání se Samanthou se cítím mnohem lépe," řekl například Steve z Vancouveru. Pozadu s chválou nezůstal ani další ze spokojených klientů. "Mazlící chvilka mi umožnila dívat se na život jinýma očima. Neměl jsem vůbec tušení, o co přicházím. Jsem jejím velkým fanouškem. Už teď se těším na další sezení," potvrdil.

Samantha Fox Hess je zároveň autorkou studie Síla lidského dotyku, ve které píše: "Dotek nás těší, když jsme smutní, a léčí, když jsme nemocní. Mazlení zvyšuje sebevědomí a podporuje lidskou důstojnost."

 

Právě se děje

Další zprávy