Mazlení a hlazení za peníze. Žena má tisíce zájemců denně

pej
22. 11. 2014 9:00
Američanka chce změnit svět k lepšímu. Otevřela si proto obchod, kde prodává svým zákazníkům mazlení, hlazení nebo vískání.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Oregon - Samantha Fox Hess z amerického Oregonu narazila na velmi výnosný způsob podnikání. Svým zákazníkům nabízí mazlení, hlazení nebo jiný druh dotyku na platonické úrovni.

"Zájem o obchod je velmi vysoký. Jen během prvního týdne jsem dostala kolem deseti tisíc mailů," řekla majitelka obchodu.

Samantha Hess Fox
Samantha Hess Fox | Foto: Repro YouTube

Zákazníci zaplatí za hodinové sezení v přepočtu zhruba 1323 korun. "Nečekejte ale žádné erotické služby," dodává Samantha.

Nápad na výnosný obchod dostala v loni v době, kdy se sama cítila osamocená. "Myslela jsem si, že neexistuje nikdo, kdo by mě pouze pohladil bez postranních úmyslů," vysvětluje.

Dotyk léčí a těší

Loni v dubnu začala mazlící služby nabízet prostřednictvím webové stránky a zároveň se vrhla do průzkumu zákonných omezení této služby. "Zjistila jsem, že mi nic nestojí v cestě, a najala jsem si právníka, který za mě vyřídil potřebné náležitosti," dodala.

Interiér obchodu
Interiér obchodu | Foto: Repro YouTube

Obchod otevřený od pondělí do pátku má už mnoho kladných ohlasů. "Po setkání se Samanthou se cítím mnohem lépe," řekl například Steve z Vancouveru. Pozadu s chválou nezůstal ani další ze spokojených klientů. "Mazlící chvilka mi umožnila dívat se na život jinýma očima. Neměl jsem vůbec tušení, o co přicházím. Jsem jejím velkým fanouškem. Už teď se těším na další sezení," potvrdil.

Samantha Fox Hess je zároveň autorkou studie Síla lidského dotyku, ve které píše: "Dotek nás těší, když jsme smutní, a léčí, když jsme nemocní. Mazlení zvyšuje sebevědomí a podporuje lidskou důstojnost."

 

Právě se děje

před 39 minutami

Microsoft koupí za 19,7 miliardy dolarů firmu Nuance. Ta pomáhala vyrobit asistentku Siri pro Apple

Americký softwarový gigant Microsoft dnes potvrdil, že koupí společnost Nuance Communications, která se zabývá mimo jiné vývojem umělé inteligence a rozpoznávání řeči. Microsoft se snaží svou strategii přechodu ke cloudovým službám posílit i o odvětví zdravotnictví. Do hodnoty transakce 19,7 miliardy dolarů (430,3 miliardy korun) je zahrnut i čistý dluh.

Nuance asistovala společnosti Apple při spuštění osobního asistenta Siri a produkuje software, který se používá například v automobilovém průmyslu. Nuance i Microsoft nyní těží z rozmachu medicíny na dálku, neboť během pandemie covidu-19 se část styku s lékaři přesunula na internet. Produkty Nuance používá přes 55 procent amerických lékařů a 77 procent amerických nemocnic. 

Zdroj: ČTK
před 42 minutami

Stát zatím kompenzaci regionální dopravy nechystá, počká na stanovisko Evropské komise

Stát zatím kompenzace pro kraje za ztráty v regionální dopravě nechystá. Pro případná jednání s kraji o podpoře bude klíčový výsledek současných jednání s Evropskou komisí o kompenzacích pro železniční dopravce, pro které stát připravuje kompenzace až za 1,5 miliardy korun.

Pokud komise dotace pro dopravce schválí, bude stát jednat s kraji. To se podle ministerstva dopravy dá očekávat na konci května. Sdělil to dnes řekl mluvčí ministerstva František Jemelka. Kraje v minulých dnech oznámily, že loni na jízdném z veřejné dopravy ztratily 3,7 miliardy korun, žádají proto o pomoc stát.

Zdroj: ČTK
Další zprávy