Mazlení a hlazení za peníze. Žena má tisíce zájemců denně

pej
22. 11. 2014 9:00
Američanka chce změnit svět k lepšímu. Otevřela si proto obchod, kde prodává svým zákazníkům mazlení, hlazení nebo vískání.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Oregon - Samantha Fox Hess z amerického Oregonu narazila na velmi výnosný způsob podnikání. Svým zákazníkům nabízí mazlení, hlazení nebo jiný druh dotyku na platonické úrovni.

"Zájem o obchod je velmi vysoký. Jen během prvního týdne jsem dostala kolem deseti tisíc mailů," řekla majitelka obchodu.

Samantha Hess Fox
Samantha Hess Fox | Foto: Repro YouTube

Zákazníci zaplatí za hodinové sezení v přepočtu zhruba 1323 korun. "Nečekejte ale žádné erotické služby," dodává Samantha.

Nápad na výnosný obchod dostala v loni v době, kdy se sama cítila osamocená. "Myslela jsem si, že neexistuje nikdo, kdo by mě pouze pohladil bez postranních úmyslů," vysvětluje.

Dotyk léčí a těší

Loni v dubnu začala mazlící služby nabízet prostřednictvím webové stránky a zároveň se vrhla do průzkumu zákonných omezení této služby. "Zjistila jsem, že mi nic nestojí v cestě, a najala jsem si právníka, který za mě vyřídil potřebné náležitosti," dodala.

Interiér obchodu
Interiér obchodu | Foto: Repro YouTube

Obchod otevřený od pondělí do pátku má už mnoho kladných ohlasů. "Po setkání se Samanthou se cítím mnohem lépe," řekl například Steve z Vancouveru. Pozadu s chválou nezůstal ani další ze spokojených klientů. "Mazlící chvilka mi umožnila dívat se na život jinýma očima. Neměl jsem vůbec tušení, o co přicházím. Jsem jejím velkým fanouškem. Už teď se těším na další sezení," potvrdil.

Samantha Fox Hess je zároveň autorkou studie Síla lidského dotyku, ve které píše: "Dotek nás těší, když jsme smutní, a léčí, když jsme nemocní. Mazlení zvyšuje sebevědomí a podporuje lidskou důstojnost."

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Nechceme novou studenou válku, řekl americký prezident Joe Biden v OSN

Svět musí spolupracovat víc než kdy dřív, protože osudy různých zemí a národů nikdy nebyly propojené více než nyní. S takovým vzkazem dnes vystoupil na Valném shromáždění OSN americký prezident Joe Biden. V projevu hovořil o snaze otevřít "éru diplomacie" po válce v Afghánistánu, posílit podporu rozvojových zemí v boji proti klimatickým změnám nebo o chystaných "protipandemických závazcích". Za sílícího napětí mezi Washingtonem a Pekingem také uvedl, že USA si nepřejí novou studenou válku.

"Náš vlastní úspěch je svázán s úspěchy ostatních. Abychom zajistili výsledky pro náš vlastní lid, musíme také být silně v kontaktu se zbytkem světa," řekl americký prezident. "Naše bezpečí, naše prosperita a samotné naše svobody jsou, podle mě, propojené víc než kdy dřív. A proto musíme spolupracovat víc než kdy dřív," pokračoval.

Biden dnes promlouval k Valnému shromáždění OSN poprvé od nástupu do Bílého domu, kde v lednu vystřídal Donalda Trumpa. Podle deníku The New York Times přišel jeho prezidentský debut v momentě "silných nových pochybností" ohledně jeho slibu vrátit USA do pozice lídra na mezinárodní scéně.

Jedním z důvodů je nedávné chaotické ukončení americké vojenské mise v Afghánistánu, kde se po dvaceti letech ujalo moci radikální hnutí Tálibán. Biden v této souvislosti řekl, že Washington chce zahájit "éru diplomacie" a že použití vojenské síly by pro USA měla být vždy až tou poslední možností.

"Mnohé z našich největších obav dnes nemají řešení v síle zbraní," uvedl Biden. V této souvislosti zmínil pandemii covidu-19 a následně avizoval, že USA ve středu oznámí "dodatečné závazky" na podporu boje proti koronaviru. Připomenul při tom, že jeho země dosud rozeslala do zahraničí přes 160 milionů dávek vakcín na covid-19.

K otázce klimatických změn americký prezident řekl, že od odborníků slyší, že se svět rychle blíží do bodu, z něhož už není návratu. Vyzval země světa, aby při příležitosti listopadové klimatické konference v Glasgow přijaly co nejambicióznější cíle a také oznámil, že bude prosazovat další zdvojnásobení amerických příspěvků na podporu ekologické transformace v rozvojových zemích.

Zdroj: ČTK
Další zprávy