Zloděj ukradl originální kostým z prvního Iron Mana. Policie odhadla škodu na sedm milionů

Magazín Magazín
10. 5. 2018 14:02
Losangeleská policie hledá zloděje, který si ze skladu obchodu s kostýmy odnesl originál převlek Iron Mana v hodnotě sedmi miliónů korun.
Ilustrační snímek - Iron Man
Ilustrační snímek - Iron Man | Foto: Hratelně.cz

Oddělení losangeleské policie pátrá po zloději, který se vloupal do skladu s filmovými rekvizitami v městské části Pacoima a odnesl z něj originál kostýmu Iron Mana.

Podle informací zpravodajského serveru CBS Los Angeles, který o případu informoval jako první, jde o tutéž masku, kterou si v roce 2008 oblékl Robert Downey Jr. v akčním snímku natočeném podle stejnojmenného marvelovského  komiksu. Cena převleku byla odhadnuta v přepočtu na sedm miliónů korun.

Informace o zmizení potvrdil i člen losangeleské policie Sargent Barry Montgomery s tím, že k činu, který policie klasifikovala jako vloupání, mohlo dojít někdy v průběhu března či dubna.

Zpravodajský server CBS Los Angeles rovněž poukazuje na možnou souvislost krádeže s rekordními zisky Marvelu v posledních letech a vysokou popularitu filmů o komiksových hrdinech.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy