Zloděj ukradl originální kostým z prvního Iron Mana. Policie odhadla škodu na sedm milionů

Magazín Magazín
10. 5. 2018 14:02
Losangeleská policie hledá zloděje, který si ze skladu obchodu s kostýmy odnesl originál převlek Iron Mana v hodnotě sedmi miliónů korun.
Ilustrační snímek - Iron Man
Ilustrační snímek - Iron Man | Foto: Hratelně.cz

Oddělení losangeleské policie pátrá po zloději, který se vloupal do skladu s filmovými rekvizitami v městské části Pacoima a odnesl z něj originál kostýmu Iron Mana.

Podle informací zpravodajského serveru CBS Los Angeles, který o případu informoval jako první, jde o tutéž masku, kterou si v roce 2008 oblékl Robert Downey Jr. v akčním snímku natočeném podle stejnojmenného marvelovského  komiksu. Cena převleku byla odhadnuta v přepočtu na sedm miliónů korun.

Informace o zmizení potvrdil i člen losangeleské policie Sargent Barry Montgomery s tím, že k činu, který policie klasifikovala jako vloupání, mohlo dojít někdy v průběhu března či dubna.

Zpravodajský server CBS Los Angeles rovněž poukazuje na možnou souvislost krádeže s rekordními zisky Marvelu v posledních letech a vysokou popularitu filmů o komiksových hrdinech.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy