reklama
 
 

Kazma se na hokejovém mistrovství převlékl za Lajku a snažil se dostihnout i Putina

8. 6. 2016 12:03
Moderátor Kamil Bartošek alias Kazma se v novém díle svojí One Man Show propašoval v kufru škodovky na hokejové mistrovství světa v Moskvě. V převlečení za hlavního maskota šampionátu se projel na ledě a zažertoval si s Putinovou ochrankou. Na sociálních sítích se rozjela diskuse, zda šlo o zinscenovanou akci, nebo realitu.

Moderátor Kamil Bartošek alias Kazma tentokrát překročil hranice. A to doslova. Jako černý pasažér v kufru škodovky vyrazil na hokejové mistrovství světa do Moskvy. V převleku maskota letošního šampionátu psa Lajky se dostal na led a podle svých slov ve videu si potřásl rukou s ochrankou Vladimira Putina

Nový díl One Man Show, který zachycuje čtyřdenní cestu v kamionu nebo vstup Kazmy jakožto Lajky na led, vidělo během prvních několika hodin od zveřejnění přes 70 tisíc lidí.

Na moderátora, který na sebe upozornil například s falešným Jimem Carreym na filmových cenách Český lev, reagují stovky lidí nejenom pod samotným videem, ale i na sociálních sítích.  

Zítra tady na FaceBooku zveřejníme skrytý link na novou ONE MAN SHOW. Jednomu z vás ale jako vždy pošleme neveřejný...

Zveřejnil(a) Kazmova ONE MAN SHOW dne 7. červen 2016

Většina z diskutujících počin chválí, fanoušci v příspěvcích "smekají kloboučky" a Kazmu považují za "Boha".

"Tak to jsem sežrala i s naviákem! Mazec. Klobouk dolů, já jako bezpečnostní expert se třesu hrůzou," reaguje jedna z Kazmových fanynek.

"Nerad to říkám, ale Kazma začíná jet evropskou ligu," okomentoval video na Facebooku komik a publicista Luděk Staněk.

Objevují se i hlasy, že uskutečnění takové akce je nereálné a že jde jen o dobře sestříhanou inscenaci. Lidé upozorňují na to, že nic takové není ve skutečnosti proveditelné a že by vše nešlo zrealizovat bez pomoci hlavního sponzora hokejového šampionátu Škody Auto. Nicméně i tak scénku chválí jako dobře zinscenovanou a zprodukovanou.

"Vzhledem k tomu, že je Škodovka sponzorem One Man Show, tak je taková akce dost naivní, ale dobře," upozorňuje například Mada Retsiem.

Další diskutující zpochybňují pravost videa s odkazem na přísná bezpečnostní pravidla, která v současnosti platí. "Chcete mi říct, že v dnešní době, kdy jsou všichni vy*raný z teroristických útoků, se nikdo nepodívá do dvou aut, který mají stát v hale plný lidí. Nějak se mi tomu nechce věřit," komentuje další.  

autor: pej | 8. 6. 2016 12:03

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama