Toyen, Kupka, Medek. Galerie Kodl bude na Žofíně dražit i pro charitu
22
/
47
Přehled fotografií
Václav Radimský: Řeka s lekníny, olej na plátně, kolem roku 1910, sign., 68 × 97 cm, vyvolávací cena 900 tisíc korun.
Foto: Galerie Kodl
reklama