Ringo Starr vydává devatenáctou sólovku. Mám více energie než před dvaceti pěti lety, říká

Kultura Kultura
1. 9. 2017 5:00
Bubeník Ringo Starr (77) vydává 15. září již devatenácté sólové album Give More Love, které nahrál s řadou přátel. Nechybí mezi nimi ani další ex-Beatle Paul McCartney. Na desce bude deset písní a také bonusy, včetně nově natočené verze skladby Back Off Boogaloo, již Ringo složil v 80. letech a nyní ji při stěhování znovu objevil. Další tři bonusové kousky jsou výsledkem spolupráce na Starrově akci 2016 Peace & Love Birthday. V rozhovoru s publicistou Davidem Wildem Starr řekl, že má nyní více energie, než měl před pětadvaceti lety. “Teď hudbu nahrávám doma, v místnostech pro hosty. Většinou to dám hned napodruhé, je v tom pak daleko více emocí, než když se píseň učím do zblbnutí."
Píseň We’re On The Road Again nahrál Starr s Paulem McCartneym, Joe Walshem, Edgarem Winterem a Stevem Lukatherem. | Video: Ringo Starr / YouTube
 

Právě se děje

před 23 minutami

Požár haly na Bruntálsku způsobil škodu okolo 20 milionů korun

Škodu okolo 20 milionů korun způsobil v sobotu ráno v Bílčicích na Bruntálsku požár výrobní haly na zpracování dřeva. Podle hasičů před vypuknutím ohně budovou otřásl výbuch. Příčinu výbuchu i následného požáru zjišťují vyšetřovatelé. Událost se obešla bez zranění.

Hasiči se o výbuchu a následném požáru haly o velikosti 30 krát 15 metrů dozvěděli okolo 5. hodiny ráno. Na místě pak zasahovaly dvě desítky hasičů z šesti profesionálních a dobrovolných jednotek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy