"Helena Zeťová se omlouvá všem svým fanouškům a je jí líto, že nemohla se svou doprovodnou skupinou před koncertem vystoupit," uvedl za management zpěvačky Zdeněk Novotný.
Podle něj za vším stály technické problémy. S promotérem pražského koncertu společností Interkoncerts byl dohodnut termín zvukové zkoušky Heleny Zeťové nejprve na 14 hodinu, později byl telefonicky přesunut dle požadavků americké produkce na až na 15.30.
Helena Zeťová, její doprovodná skupina a štáb byli podle jeho slov na místě připraveni již od 14.30, začátek zvukové zkoušky a přístup na podium byl umožněn až několik minut po půl šesté.
"V 18 hodin v době otevření prostor Sazka Areny pro návštěvníky byli všichni hudebníci a technický personál striktně vykázáni americkou produkcí z podia a zvuková zkouška tím ani nezačala, protože v tak krátkém časovém intervalu se nepodařilo zapojit příslušnou techniku a jednotlivé nástroje," okomentoval celou situaci Novotný.
Helena Zeťová tak po poradě s managementem a vydavatelem rozhodla, že za těchto podmínek, kdy se nemohla dostatečně připravit ke svému vystoupen, tedy nevystoupí vůbec.
Promotér koncertu společnost Interkoncerts se k dané situaci vyjadřovat nechce. "Helena Zeťová nevystoupila z technických důvodů a více se k tomu nebudeme vyjadřovat," uvedl pro Showbizz.cz Petr Novák z Interkoncerts.
Americká zpěvačka Christina Aguilera v Česku vystupovala poprvé. Kostýmovou podívanou sledovala téměř vyprodaná hala, která se hned v úvodu dočkala velkého hitu Ain't No Other Man.
Americká zpěvačka do Prahy přijela představit novou nahrávku Back To Basics, která nabízí zajímavou směs popu, jazzu a rhythm & blues ze "starých časů".

