Massive Attack proměnili v novém klipu obličej Cate Blanchett v sochu

Kultura
9. 8. 2016 15:31
Massive Attack zveřejnili videoklip k atuálnímu singlu The Spoils, ve kterém hostuje zpěvačka Hope Sandoval. Klip režíroval John Hillcoat, který je podepsaný pod filmy Proposition, Cesta či Země bez zákona. Obsadil do něj australskou oscarovou herečku Cate Blanchett, respektive její obličej, který prochází transformací. Kapela již v minulosti představila ve svých videích známé herečky a modelky, například Rosamund Pike nebo Kate Moss.
Massive Attack - The Spoils ft. Hope Sandoval | Video: YouTube
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Praha mění pravidla pro pouliční umění v centru, zakáže obří pandy či bublifuky

V centru Prahy už nebudou moci vystupovat lidé v obřích kostýmech pand a dalších zvířat. Zakázané bude také dělání bublin, které znečišťuje chodníky. Změnu vyhlášky o pouličním umění, tzv. buskingu, schválili zastupitelé. Vyhláška také rozšiřuje místa se zákazem pouličního umění na celé Staroměstské náměstí a další místa.

před 4 hodinami

Ve velké části Prahy se zvýší daň z nemovitosti

Ve velké části Prahy se zvýší daň z obytných nemovitostí, v případě komerčních nemovitostí se zdvojnásobí na celém území metropole. Vyplývá to z úpravy vyhlášky pro výpočet daně, kterou schválili pražští zastupitelé. Městské části si mohly určit, zda daň u rezidenčních domů zvýší - z těch velkých tak učinily Praha 1, 3, 7, 8, 10, 11 a 12. 

Další zprávy