FOTO Vinyla rozdala raritní vinyly a zahráli Houpací koně

FOTO Vinyla rozdala raritní vinyly a zahráli Houpací koně
Komorní vystoupení dua Never Sol bylo prvním na programu vyhlašování cen Vinyla 2013. Na snímku zpěvačka a klávesistka Sára Vondrášková.
Sál Brněnské Flédy nebyl zaplněný ani z poloviny. Organizátoři jistě budou přemýšlet o tom, zda příště předání cen zvolit některý z pražských klubů. Proti akci navíc stál dramaturgicky podobný "festival" v konkurenčním Kabinetu múz, kde vystoupily třeba
Čokovoko.
Never Sol - houslistka Anežka Bzirská.
Sára Vondrášková.
Foto: Jiří Hloušek
Jiří Hloušek
27. 2. 2014 16:20
Podívejte se na vyhlášení třetího ročníku hudebních cen Vinyla v brněnském klubu Fléda.

Fotogalerie - Třetí ročník hudebních cen Vinyla zná vítěze. Stali se jimi kapela Vložte kočku, která vydala nejlepší album roku, Nylon Jail se stali Objevem roku a projekt Piána na ulici je Počinem roku. Podívejte se na fotoreportáž z vyhlašování, z něhož jsme přinesli i přímý přenos.

 

Právě se děje

před 36 minutami

V Litvínově na Mostecku hoří skládka odpadu, zasahují desítky požárníků

Hořet začalo několik minut před polednem. Odpad vzplál na ploše zhruba 20 krát 20 metrů. Nejprve se přesunulo na místo devět jednotek včetně několika dobrovolných. Před 13:00 přijeli další hasiči. Kolik jich je přesně, nelze v tuto chvíli podle mluvčího hasičů specifikovat. Hasiči vyhlásili třetí, tedy druhý nejvyšší, stupeň poplachu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy