Coldplay předstihli Kluse a Zagorovou. V české hitparádě

ČTK ČTK
4. 6. 2014 9:51
Českému žebříčku nejprodávanějších desek dominují tuzemští interpreti.
Coldplay.
Coldplay. | Foto: Profimédia

Praha - Po devíti týdnech v čele hitparády nejprodávanějších alb v České republice sesadila Tomáše Kluse s albem Proměnamě novinka kapely Coldplay s názvem Ghost Stories.

Za druhým Klusem je na třetím místě debut herce a hudebníka Ondřeje Brzobohatého Identity, čtvrtou příčku obsadila nahrávka Vyznání zpěvačky Hany Zagorové

Podívejte se na video k songu Magic z nové desky Coldplay.
Podívejte se na video k songu Magic z nové desky Coldplay. | Video:

Na páté místo ze sedmého postoupila nahrávka Gaia písničkářky Radky Vrankové vystupující pod uměleckým jménem Radůza, na šesté příčce je stejně jako v minulém týdnu Michal Hrůza s projektem Den.

Následuje Český kalendář Michala Horáčka, ze čtvrtého na osmé místo sestoupila deska Heroes drsných švédských rockerů Sabaton, devátý skončil Xindl X s novým dvojalbem Čecháček Made a desítku nejprodávanějších nahrávek uzavírá starší nahrávka kapely Divokej Bill s názvem 15.

Mezi dvaceti nejprodávanějšími nahrávkami je ještě Vladimír Mišík s výběrem Královský večer: Balady, Jaromír Nohavica s nahrávkou Jarek Nohavica a přátelé, kompilace skupiny Chinaski s názvem 20 let v síti, kompilace Hity a city skupiny Tata Bojs, výběr Jiřího Korna Zlatá kolekce, kompilace Výhledově (Best of 25 let) kapely Mňága a Žďorp, posmrtné album Michaela Jacksona Xscape, novinka zpěvačky Anastacii s názvem Resurrection, album Inzerát kapely Kryštof a projekt Navždy slovenských rapperů Kontrafakt.

 

Právě se děje

před 1 minutou

U Kralup nad Vltavou vykolejil nákladní vlak, provoz na trati je zastaven

U Kralup nad Vltavou vykolejil brzy ráno nákladní vlak. Provoz na trati je zastaven. Omezení se dotkne desítek spojů, včetně mezinárodních. Na svém webu o tom informovaly České dráhy (ČD).

Nehoda se stala kolem 5:00 v úseku mezi Kralupy - Libčice nad Vltavou. Podle ČD vykolejil vlak jiného dopravce. "Probíhá vyšetřování nehody, odstraňování následků," uvedly dráhy. Zajišťují náhradní autobusovou dopravu.

ČD v tuto chvíli počítají s omezením provozu zhruba do 12:00, čas je ale pouze orientační. "Termín obnovení provozu bude průběžně aktualizován," dodal dopravce.

Zdroj: ČTK
Další zprávy