Antikrist Britney je volná. Míří zas na vrchol?

jps
22. 3. 2007 11:00
Los Angeles - Britney Spearsová absolvovala léčebný program, který  ji měl zbavit závislosti na drogách a alkoholu. Prý úspěšně.
Foto: Aktuálně.cz

Třicetidenní léčba v luxusním sanatoriu v Santa Monice vyjde na 1,2 milionu korun.

Ačkoliv by se zdálo, že taková suma není pro bývalou princeznu popu velký výdaj, podle listu The Daily Star budou zpěvačce komplikovat plánovaný comeback i tenčící se zásoby peněz.

Prý je finanční situací "k smrti vyděšená" - za poslední dva roky měla utratit dvě třetiny majetku. "Musí se soustředit na to, aby zůstala střízlivá. To ale nejde, pokud se obává, že zbankrotuje... a to je přesně to, čeho se bojí," řekl listu nejmenovaný přítel zpěvačky.

Přesný důvod, proč se zpěvačka rozhodla na detoxikační program nastoupit, zůstává pořád spekulací; její manažer Larry Rudolph se k podobným otázkám odmítá vyjadřovat.

Do rozlehlé vily ve středomořském stylu, kde už se léčil Ben Affleck nebo Charlie Sheen, se zpěvačka dostala poté, co zaplnila stránky bulváru sérií obskurních akcí. Věnovala se večírkům se svou kamarádkou Paris Hiltonovou. Bulvár otiskl fotky, kde řídí auto se čtyřměsíčním dítětem na klíně. Na Nový rok zase měla zkolabovat v jednom z lasvegaských klubů.

 

Obrovský zájem pak na sebe Spearsová přivolala v lednu, když ve velmi pohnuté náladě dorazila do jednoho z losangeleských  kadeřnictví a oholila se tam hlavu. Podle svědků "nebyla duchem přítomna".

Záhy se vynořily spekulace, že se vlasů zbavila především proto, aby u rozvodového soudu nemohla podstoupit zkoušku na přítomnost drog v těle. Právě rozvod s tanečníkem Kevinem Federlinem a fakt, že kvůli skandálům a okatému vymetání večírků může přijít o děti, byl příčinou jejích extravagancí.

Foto: Aktuálně.cz

Nepřestaly ani ponástupu na léčení. Dvakrát utekla, pak ji údajně načapali při souloži s jedním z dalších pacientů kliniky. Jindy si zpěvačka na holou hlavu napsala satanských 666 a šokovala přihlížející tvrzením, že je Antikrist. Už předtím jí byl nařízen zpřísněný dohled kvůli pokusu o sebevraždu.

Po dvouletém manželství se rozvádí a předmětem soudního sporu jsou Jayden James a Sean Preston. Federlina fanoušci Britney nenávidí tak intenzivně, že založili webovou stránku, kde shromažďovali "důkazy" o jeho neschopnosti, hlouposti, záletech a podvodech.

  • Na stránku Divorcekevin.com se podívejte ZDE

Ještě před koncem roku zpěvačka tvrdila, že jí rozchod vlil novou sílu do žil a že má v plánu triumfální návrat na scénu s novým albem. To je ale v nedohlednu; zatím poslední desku In The Zone vydala před čtyřmi lety.

Foto: Aktuálně.cz

Přitom před zhruba deseti lety oslnila showbyznys coby dokonale kontrolovaný marketingový produkt. Sázela na mix cudné školačky a drzé lolitky, která v rozhovorech vypráví, že zůstane pannou až do svatby. Klip, kde ve školní uniformě tancuje po školních chodbách a zpívá Hit Me Baby One More Time, bodoval na obou stranách Atlantiku a během několika měsíců měla hudební scéna novou globální hvězdičku.

Ještě v roce 2002 ji magazín Forbes jmenoval nejvlivnější celebritou světa, od té doby se ale věci obracejí. Její rivalka Christina Aguilera zažívá zadostiučinění coby respektovaná zpěvačka a její bývalý partner Justin Timberlake se stává něčím jako neoficiálním nástupcem Michaela Jacksona

Britney  nejdříve v lednu 2004 přichází se zhruba padesátihodinovým manželstvím s Jasonem Alexandrem, které lakonicky okomentuje "chtěla jsem prostě vědět, jaké je to být vdaná". Ještě téhož roku v červnu si bere Federlina, přichází těhotenství, několik veřejných zhroucení a válka s médii.

Sinusoida její kariéry u dna, ale není výjimkou, kdy se po léčbě fanoušci semknou a pomohou celebritě zpět na výsluní.

"Lidé milují, když někde zvedne ruce nad hlavu a řekne, promiňte, omlouvám se. Ona to udělala. Věděla přesně, že to má udělat - a díky tomu se vrátila na vrchol," vzpomíná Hannah Perryová, editorka bulvárního magazínu Heat, na modelku Kate Mossová přistiženou, jak si dopřává kokain. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 18 minutami

PPF prodá třicetiprocentní podíl v Cetin Group investičnímu fondu

Skupina PPF prodává 30procentní podíl v provozovateli sítí Cetin Group investičnímu fondu GIC s centrálou v Singapuru. PPF si ve skupině Cetin zachová majoritu 70 procent. PPF to uvedla na webu. Vypořádání transakce podléhá schválení příslušných regulačních úřadů. Účastníci transakce se dohodli, že nezveřejní podrobnosti o její finanční stránce. Nový menšinový vlastník získá odpovídající zastoupení v představenstvu Cetin Group.

"Jako dlouhodobý investor věříme, že sektor digitální infrastruktury dál významným způsobem poroste. Cetin, jako přední telekomunikační platforma ve střední a východní Evropě, má všechny předpoklady k tomu, aby měl prospěch z tohoto růstu," uvedl investiční ředitel GIC Ang Eng Seng. Dodal, že fond je odhodlán budovat dlouhodobé partnerství s vedením PPF a Cetin.

Generálního ředitele skupiny PPF Ladislava Bartoníčka těší uzavření partnerství s významným a respektovaným mezinárodním investorem. Podle PPF je transakce výrazem důvěry jednoho z nejvýznamnějších světových investorů ve strategii rozvíjet a provozovat rozsáhlé pevné a mobilní telekomunikační sítě a nabízet infrastrukturu jako službu operátorům na retailovém trhu. Generální ředitel Cetin Group Juraj Šedivý očekává, že se s novým partnerstvím firmě otevřou nové možnosti a příležitosti pro další růst.

Zdroj: ČTK
před 39 minutami

Dohledový úřad dal návrh na pozastavení činnosti 26 stran. Týká se Listu Jaromíra Soukupa či Sládkových republikánů

Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí podal vládě podnět na pozastavení činnosti 26 stran a hnutí, informovala v pondělí mluvčí úřadu Luisa Divišová. Důvodem je, že nesplnily povinnost předložit úplnou výroční finanční zprávu za rok 2020. U dalších tří subjektů s pozastavenou činností úřad navrhuje rozpuštění.

Mezi subjekty navrženými k pozastavení činnosti patří například "ANO, vytrollíme europarlament," "List Jaromíra Soukupa" a "Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa Miroslava Sládka". "Navržené strany a hnutí opakovaně neodevzdaly výroční finanční zprávu, případně nereagovaly na výzvu úřadu k odstranění nedostatků nebo doplnění výročních finančních zpráv," uvedl Ivo Kousal, vedoucí oddělení kontroly a správního řízení.

"Vzhledem k tomu, že strany a hnutí byly za porušení těchto povinností sankcionovány nejméně dvakrát a ani poté nedošlo z jejich strany k nápravě, musely s tímto postupem počítat," dodal Kousal

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Účetní závěrka ministerstva průmyslu je po opravě v pořádku, uvádí NKÚ

Opravená účetní závěrka ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) za rok 2020 je podle Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) v pořádku. Původní verze obsahovala významné nesprávnosti. Přetrvávající výhrady mají kontroloři ke způsobu, jakým úřad v účetnictví vykazuje zálohy na dotace. Vyplývá to z tiskové zprávy, kterou dnes na webu zveřejnil NKÚ.

Kontroloři prověřili údaje závěrečného účtu, vedení účetnictví a sestavení účetní závěrky ministerstva. "Kontrola se vedla i v otevřeném účetním období 2020. MPO tak mohlo průběžně opravovat účetní nesprávnosti, které kontroloři zjistili," upozornil NKÚ.

Zdroj: ČTK
Další zprávy