Proč bůh stvořil ošklivé lidi? Derek Zoolander je zpátky!

Barbora Roubalová
3. 8. 2015 13:20
Podívejte se na první upoutávku k pokračování bláznivé hollywoodské komedie Zoolander s Benem Stillerem v hlavní roli.
Oficiální teaser k Zoolander 2 | Video:

Video - Pokud bůh existuje, proč stvořil ošklivé lidi? Tuto zásadní otázku si pokládá Ben Stiller v teaseru k filmu Zoolander 2. V upoutávce popisuje počítačový hlas odkazující na Stephena Hawkinga Velký třesk a je fascinován možnostmi lidského mozku (samozřejmě s výjimkou Dereka Zoolandera, který nechápe ani číslovku za svým jménem).

Pokračování úspěšné komedie z roku 2001 vzniká opět pod taktovkou Bena Stillera. Kromě hlavní role stylového modela s omezenou mozkovou kapacitou se znovu ujal režie a podílel se na scénáři i produkci. Chybět nebude ani manekýn Hansel v podání Owena Wilsona, Christine Taylor v roli reportérky Matildy nebo záporák Mugatu, kterého si znovu zahraje Will Ferrell. Hvězdnou sestavu tentokrát doplní Penélope Cruz.

Ve filmu se navíc objeví i Justin Bieber a Kim Kardashian.

Většina děje se odehrává v Evropě, natáčelo se například v Římě a pro některé scény využil štáb březnový Fashion Week v Paříži. Snímek by měl být uveden do kin v únoru příštího roku.

V prvním díle Zoolandera se stane světově proslulý manekýn Derek nástrojem módních magnátů. Ti ho chtějí použít pro likvidace malajsijského premiéra, který chce zakázat dětskou práci. Pomocí hypnózy a vymývání mozku z Dereka udělají poslušného zabijáka.

Parodie plná šílených módních kreací a naivně "hloupých" hlavních hrdinů vydělala celosvětově přes 60 milionů dolarů. Film navázal na Stillerův televizní pokus z roku 1996, kde vystupoval v imaginárním rozhovoru coby světoznámý model.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 23 minutami

Spojené státy jsou připraveny zaujmout roli globálního lídra, řekl nastupující prezident Joe Biden

Spojené státy jsou připraveny zaujmout roli globálního lídra a budou posilovat vztahy se svými spojenci v oblasti Atlantiku a Pacifiku. Nehodlají přitom vstupovat do zbytečných konfliktů. Na tiskové konferenci to v úterý řekl nastupující prezident USA Joe Biden, který rovněž potvrdil nominaci Antonyho Blinkena do funkce ministra zahraničí ve své vládě.

Biden také označil za jedno ze zásadních témat své administrativy boj s klimatickými změnami, který bude mít na starosti bývalý šéf americké diplomacie John Kerry. V nastupující vládě bude mít pozici na úrovni ministra, poznamenal demokrat Biden, který podle projekcí médií porazil ve volbách současnou republikánskou hlavu státu Donalda Trumpa.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 30 minutami

Pensylvánie a Nevada potvrdily výsledky voleb, vyhrál Biden

Demokratický kandidát Joe Biden se oficiálně stal vítězem prezidentských voleb v Pensylvánii. V úterý to oznámil guvernér tohoto amerického státu Tom Wolf, informují agentury. Také nejvyšší soud státu Nevady schválil výsledky voleb, podle nichž vítězství patří Bidenovi.

Podle oficiálních výsledků získal Biden spolu s kandidátkou na viceprezidentku Kamalou Harrisovou v Pensylvánii 3,46 milionu hlasů, současný prezident Donald Trump spolu se svým viceprezidentem Mikem Pencem 3,38 milionů hlasů, libertariánku Joanne Jorgensenovou podpořilo 79 000.

Těsným vítězstvím v Pensylvánii získal Biden na svou stranu 20 volitelů, což z tohoto státu dělá jedno z klíčových míst souboje o Bílý dům. Pro vítězství v něm musí kandidát získat 270 z celkem 538 volitelských hlasů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy