1000 rockerů zahrálo Foo Fighters. Chtějí od nich koncert

Kultura Kultura
31. 7. 2015 12:57
Foo Fighters nehráli v severní Itálii téměř dvacet let. Fanoušky už nebaví dojíždět za koncerty, a proto se rozhodli natočit originální video, kterým chtějí kapelu přilákat.
Learn to Fly - Foo Fighters | Video: YouTube

Video – Fanoušci amerických Foo Fighters natočili video, kterým chtějí donutit kapelu Davea Grohla, aby konečně přijela zahrát do Ceseny v severní Itálii. Přes rok připravovali akci, na které se sešlo 1000 rockerů, kteří ve stejný moment zahráli písničku Learn To Fly.

Video za den zaznamenalo přes čtyři miliony zhlédnutí a všichni zúčastnění jsou teď přesvědčení, že si Foo Fighters konečně najdou čas v severní Itálii zahrát.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Správce Březinova ostravského areálu s nezdaněným lihem poslal soud na devět let do vězení

Olomoucký krajský soud potrestal správce Březinova ostravského areálu Ivana Kováříka devíti lety a dvěma měsíci vězení. Podle soudu byl členem organizované zločinecké skupiny Radka Březiny, která obchodovala s nezdaněným lihem, a má podíl na škodě ve výší 364 milionů korun. Tomáše Pantlíka, který se staral o sklad v Olomouci, soud zprostil obžaloby. Dospěl k závěru, že žalovaný skutek není trestným činem. Oba muži byli poslední obžalovaní z hlavní větve Březinovy kauzy. Čítala osm obžalovaných, ostatní už byli pravomocně odsouzeni. Žalobce si v případě Pantlíka na místě odvolal. Odvolání bude podávat i Kovářík, kauza tak míří k vrchnímu soudu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy