1000 rockerů zahrálo Foo Fighters. Chtějí od nich koncert

Foo Fighters nehráli v severní Itálii téměř dvacet let. Fanoušky už nebaví dojíždět za koncerty, a proto se rozhodli natočit originální video, kterým chtějí kapelu přilákat.
Learn to Fly - Foo Fighters | Video: YouTube

Video – Fanoušci amerických Foo Fighters natočili video, kterým chtějí donutit kapelu Davea Grohla, aby konečně přijela zahrát do Ceseny v severní Itálii. Přes rok připravovali akci, na které se sešlo 1000 rockerů, kteří ve stejný moment zahráli písničku Learn To Fly.

Video za den zaznamenalo přes čtyři miliony zhlédnutí a všichni zúčastnění jsou teď přesvědčení, že si Foo Fighters konečně najdou čas v severní Itálii zahrát.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 8 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy