VIDEO Nezvané návštěvnice svádí Keanu Reevese k nevěře

mad
3. 9. 2015 11:00
Podívejte se na další trailer k thrilleru Knock, Knock v hlavní roli s Keanu Reevesem, kterého dvě nebezpečné ženy lákají do postele.
Keanu Reeves | Video:

Praha – Studio Voltage Pictures zveřejnilo další trailer k thrilleru Knock, Knock. Keanu Reeves v něm musí čelit intenzivním svodům dvou nezvaných žen.

Americký herec ve filmu hraje šťastného muže od rodiny, který je už 14 let ženatý a má dvě děti. Jednoho deštivého dne, kdy je sám doma, u něj zazvoní dvě zcela zmoklé mladé ženy. Pozve je dál, což se mu však krutě vymstí.

Nevinně vypadající Genesis (Lozenza Izzo) a Bel (Ana de Armas) úspěšně Evana (Reevese) svedou, avšak zároveň ho za jeho slabou vůli začnou mučit. Snímek zrežíroval Eli Roth, který se proslavil jako režisér hororů Cabin Fever (2002) nebo Hostel (2005).

Knock, Knock mělo premiéru na letošním Sundance festivalu. Do americké kinodistribuce snímek zamíří 9. října, česká premiéra zatím není známa.

 

Právě se děje

před 4 minutami

Dívka, která v 15 letech odešla za Islámským státem, se nesmí vrátit do Británie, rozhodl soud

Britský nejvyšší soud rozhodl, že Shamima Begumová, která v 15 letech odešla za tzv. Islámským státem do Sýrie, se nesmí vrátit do Británie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy