Tranformers mají novou krásku. Nicolu Peltz

Kultura Kultura
29. 3. 2013 6:46
Michael Bay chystá s novým obsazením další Transformers
Nicola Peltz si zahraje v Transformers
Nicola Peltz si zahraje v Transformers | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Hollywoodský režisér Michael Bay přes Twitter informoval o nové herečce v hlavní roli chystaných Transformers. Jde o Nicolu Peltz, kterou jsme naposledy mohli vidět v Posledním vládci větru od M. Night Shyamalana.

Její protějšek v akčním velkofilmu ztvární Jack Reynor, který však nepřevezme roli Shii LaBeoufa, ale vytvoří zcela novou postavu. Minulý týden se na internetu objevila anotace k filmu, ale studio Paramount Pictures ji označilo za falešnou.

Podle ní měl film vyprávět o skupině mocných byznysmenů a vědců, kteří zkoumají technologii zmizelých Transformerů, zatímco se Země obává nové hrozby mocného robota.

Potvrzenou informací je, že film se bude odehrávat přesně čtyři roky po střetu v Chicagu a atmosféra snímku bude podle režisérových slov velmi odlišná od předchozích tří dílů - Transformers (2007), Transformers: Pomsta poražených (2009) a Transformers 3 (2011).

Bay také dodal, že půjde o první díl trilogie, a ten by měl do kin dorazit 26. června 2014.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 26 minutami

České dráhy o možném propouštění a snížení mezd zatím nerozhodly, nechtějí plošné řešení

České dráhy o možném propouštění a snížení mezd zatím nerozhodly. Pokud k tomu přistoupí, je nutné to řešit individuálně, nikoliv plošně, uvedla dozorčí rada ČD. Dopravce také schválil letošní podnikatelský plán, počítá s vyrovnaným hospodařením. Úspory chce hledat v celém provozu, investice do vlaků ale nezastaví.

Zdroj: ČTK
před 35 minutami

Při požáru v domově důchodců v Charkově zemřelo 15 lidí

Nejméně 15 lidí zemřelo a pět utrpělo zranění při požáru v pečovatelském domově pro seniory v Charkově na východě Ukrajiny. S odvoláním na záchranáře o tom informovala agentura Unian. První zprávy z místa se zmiňovaly o 13 mrtvých a čtyřech zraněných.

Požár podle úředního komuniké vypukl odpoledne po třetí hodině kyjevského času (po 14:00 SEČ) ve dvoupodlažní budově, která byla přestavěna na domov pro přestárlé. Po uhašení plamenů hasiči nalezli na místě těla 15 osob.

Podobná neštěstí bývají v bývalých sovětských republikách poměrně častá. Tento měsíc si sedm mrtvých vyžádal požár v načerno zřízeném domově důchodů ve vsi poblíž Ťumeně na Sibiři, kde zemřeli nepohybliví pacienti dlouhodobě upoutaní na lůžko. Minulý měsíc při požáru domova důchodců v ruském Baškirsku zemřelo 11 lidí. Malá dřevěná budova neměla žádné vybavení pro hašení ohně. Vyšetřovatelé zadrželi ředitelky obou zařízení, kterým hrozí roky ve vězení za zavinění smrti z nedbalosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy