Trailery: Emma Watson u tyče a pokračování Hunger Games

Kultura Kultura
16. 4. 2013 20:04
Podívejte se na ukázky z filmů The Bling Ring a Hunger Games: Catching Fire
Emma Watson ve filmu The Bling Ring
Emma Watson ve filmu The Bling Ring | Foto: Aktuálně.cz

Trailery - Tvůrci dvou očekávaných filmových počinů letošního roku - pokračování Hunger Games s podtitulem Vražedná pomsta a The Bling Ring - vydali nové upoutávky. 

Lupiči Sophie Coppoly

The Bling Ring Sophia Coppola natočila na základě skutečného případu, kdy skupina teenagerů loupila a kradla v domovech slavných osobností, jejichž pohyb po světě, sledovala prostřednictvím internetu. Oběťmi skutečného gangu se staly například Paris Hilton, Orlando Bloom nebo Rachel Bilson a „Bling Ring" byla přezdívka, kterou gangu udělila média.

Trailery k snímku, v němž hrají Emma Watson, Katie Chang nebo Gavin Rossdale, už nějakou dobu kolují po internetu, minulý týden vyšel první filmový klip. V něm je hvězdou především Emma Watson, která se v jeho závěru v jednom z vyloupených domů tančí kolem tyče.

V zahraničí je premiéra snímku plánována na 14. červen, v českých kinech se objeví o týden později.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

Vzpoura v Hunger Games

Podobu filmové adaptace druhého dílu knižní série Hunger Games od Suzanne Collins nastínil i čerstvý trailer k The Hunger Games: Catching Fire. V něm je opět hlavní hvězdou oscarová Jennifer Lawrence jako Katniss Everdeenová. Poté, co Katniss a její někdejší protivník Peeta učinili na konci prvního dílu, se v krajích formuje odboj a vláda nenechá vzpouru bez odezvy.

V České republice fanoušci snímek poprvé zhlédnou 21. listopadu. 

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

Další zprávy