Koncert Jennifer Lopez nebyl zrušen, přelep je podvod

Kultura Kultura
12. 8. 2012 12:20
Jedná se o nepřátelský útok neznámého vtipálka, říká mluvčí pořádající společnosti
American Music Awards - Jennifer Lopez
American Music Awards - Jennifer Lopez | Foto: Reuters

Praha - Koncert Jennifer Lopez v O2 areně nebyl zrušen, přestože to tvrdí přelepy na několika billboardech v Praze.

"Jedná se o nepřátelský útok neznámého vtipálka," říká k těmto přelepům Oldřich Babický, mluvčí společnosti Bestsport, která koncert pořádá. Firma zvažuje obranu právní cestou.

"Ujišťujeme všechny fanoušky Jennifer Lopez, že koncert se uskuteční v pražské O2 areně v plánovaném termínu 26. října.

Dvaačtyřicetiletá zpěvačka a herečka, kterou časopis Forbes nedávno zařadil mezi současné nejvlivnější celebrity, koncertní šňůru nazvala Dance Again podle stejnojmenného aktuálního singlu.

Foto: Reuters
Čtěte více:
J.Lo míří do Prahy. Zachraňuje ji uštěkaný Pitbull
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Čtyři Ázerbájdžánci zahynuli při výbuchu miny

Čtyři ázerbájdžánští civilisté přišli o život poté, co pod jejich automobilem explodovala protitanková mina v oblasti, kterou nedávno dobyla ázerbájdžánská vojska během šestitýdenní války s Arménií. Boje, které propukly 27. září, ukončila dohoda, dosažená v noci na 10. listopadu. O úmrtí civilistů informovala generální prokuratura v Baku, podle které pátý cestující ve voze vyvázl se zraněním. Výbuch zdůraznil nebezpečí, jakým Ázerbájdžánci čelí na tomto území. Minu nastražili arménští vojáci při svém odchodu z tohoto okresu, který spolu s dalšími šesti ázerbájdžánskými okresy po čtvrt století ovládali Arméni spolu s celým Náhorním Karabachem. 

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Izraelci opět protestovali proti premiérovi

V izraelských městech se znovu konaly protesty proti premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, který čelí u soudu obžalobě z korupce. Izraelci proti němu protestují už 23 víkendů, dnes stejně jako v minulých případech jich několik tisíc přišlo před premiérovu rezidenci v Jeruzalémě. Další protesty se konaly v Tel Avivu, Caesareji, Holonu a v dalších městech. Cílem protestujících je přinutit Netanjahua k rezignaci. Kromě tří kauz, ve kterých už je souzen, chtějí demonstranti rozšířit jeho stíhání i o případ nákupu armádních ponorek. V této kauze byl Netanjahu vyslýchán, ale není obviněn. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy