reklama
 
 

Jack White a nové album Rolling Stones? Víc než možné

27. 6. 2012 9:54
Keith Richards se vyjádřil k plánům padesátileté kapely

Praha - K příležitosti padesátého výročí založení se příští měsíc setkají členové britské kapely Rolling Stones a projednají své plány. Rockeři uvažují o několika možných projektech, včetně turné na rok 2013 a také vydání nového alba.

Kytarista Keith Richards mluvil o možné budoucnosti v rozhovoru se slavným časopisem Rolling Stone. Za možného producenta příštího alba označil Jacka Whitea, někdejšího kytaristu dvoučlenné skupiny The White Stripes, s nímž Rolling Stones spolupracovali v roce 2009.

„Je tu vždycky ta možnost," prohlásil Richards. „Dveře jsou doširoka otevřeny." Nahrávky z předchozí spolupráce zatím nebyly zveřejněny, což Richards do budoucna nevylučuje.

„Nevím, jestli to Jack někdy považoval za nějaké mistrovské sestřihy," řekl Richards k výsledkům společného nahrávání. „Ale stejně, kdyby to Jack chtěl udělat, pravděpodobně bych řekl: Jo."

Jack White se narodil jako Jack Gills v roce 1975. V období 1996-2000 byl ženatý s bubenicí Meg White, jejíž příjmení přijal za své. Se svou manželkou byli i po rozvodu partnery v kapele The White Stripes, která se rozpadla minulý rok po čtrnácti letech existence. Od té doby spolupracoval Jack s mnoha osobnostmi hudebního světa jak na produkci, tak na vystoupeních.

autor: Kultura | 27. 6. 2012 9:54

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama