Channing Tatum plánuje pokračování hitu Bez kalhot

Kultura Kultura
12. 7. 2012 9:59
Sequel k filmu o striptérech má být "větší"
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Částečně biografickému snímku Channinga Tatuma Bez kalhot (Magic Mike) se dostalo v USA slušného kritického i diváckého přijetí. Jeho režisér Steven Soderbergh již s Tatumem chystá muzikálovou verzi pro Broadway, a co víc, představitel hlavní role právě potvrdil, že film bude mít i pokračování.

Během twitterového interview na stránce magazínu Glamour mu byla položena otázka „Co takhle Bez kalhot 2?", na což Tatum odpověděl: „Ano, ano a ano! Zrovna pracujeme na konceptu. Chceme prohrábnout scénář a zvětšit to."

Film Bez kalhot je z části založen na epizodách z Tatumova života. Dvaatřicetiletý herec zde představuje slavného striptéra Mikea, který ke své profesi zrekrutuje zpočátku nesmělého Adama (Alex Pettyfer). Zatímco Adam se do své nové profese zamilovává, Mike naopak začíná o dosavadním životě pochybovat. Navzdory obsazení je Tatumovým alter egem Adam, nikoliv Mike.

Bez kalhot vstupuje do českých kin 12. července.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Soud v Číně poslal do vězení hongkongského knihkupce Minhaie

Soud v Číně poslal za nezákonné poskytování zpravodajských informací do zahraničí na deset let za mříže hongkongského vydavatele a knihkupce se švédským občanstvím Gui Minhaie, napsala agentura Reuters.

Kauza Minhaie, který prodával knihy píšící velmi otevřeně o čínských vůdcích, zkomplikovala vztahy mezi Pekingem a Stockholmem.

Minhai byl jedním z pěti hongkongských nakladatelů a knihkupců, kteří zmizeli na přelomu let 2015 a 2016 a později se objevili ve vazbě v pevninské Číně.

Další zprávy