Billy Corgan ze Smashing Pumpkins se stal čajovníkem

Kultura Kultura
15. 9. 2012 14:35
Zpěvák má slabost pro wrestling i čaj
Foto: Profimedia.cz

Praha - Frontman Smashing Pumpkins Billy Corgan si otevřel čajovnu jménem Madam ZuZu´s v Higland Park na předměstí Chicaga. „Jsem čajový týpek a bydlím v Higland Park od roku dva tisíce tři. Vždy jsem si chtěl otevřít takový salon, který každého potěší," prohlásil zpěvák.

Jedná se o další z řady Corganových aktivit. Založil webové stránky inspirované hnutím new age, napsal knihu poezie, uspořádal loutkový wrestlingový zápas, objevil se v reklamě na profi wrestling a spustil vlastní wrestlingovou zápasnickou ligu.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

Čajovna byla otevřena ve čtvrtek 13. září a na oslavu tam hrál Corgan celý den akustické skladby. „Jedná se o místo bez věkových bariér. Doufáme, že zaujmeme každého od studentů po seniory. Svou směsicí hudby, fotogalerie, uměleckých prezentací a přednášejících, má myslím, Madam ZuZu´s všem co nabídnout," řekl Corgan.

Mezitím Smashing Pumpkins oznámili nové turné, během něhož předvedou svou novou nahrávku Oceania a zároveň i staré věci. Turné po Severní Americe, začíná příští měsíc.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

Další zprávy