Kdo vyhrál se Zelenkovým filmem Bratři Karamazovi

gra
21. 4. 2008 13:03
Mohli jste získat volňásky nebo trička
Bratři Karamazovi
Bratři Karamazovi | Foto: Mateusz Skalski

Praha - V soutěžních otázkách jsme se vás ptali na toto: Kdo si zahraje starého Karamazova, kdo napsal dílo Bratři Karamazovi a kdo ztvární postavu Dmitrije.

A zde jsou správné odpovědi: Karamazova si zahraje Ivan Trojan, literární předlohu napsal F.M. Dostejevskij, Dmitrije ztvární David Novotný.

Trička s motivem filmu získali: Judita Matějová, Helena Mitrengová, Kateřina Kulová, Marie Štecherová, Martina Vepřková, Pavla Ryková, Štěpána Tušlová, Jitka Kotěšovcová, Jitka Farná, Zuzana Lebedová.

Lístky získají: Marie Šebková, Julie Písaříková, Aneta Lounská, Dominika Zálesná, Jindřich Polabský, Daniel Dobrota, Jarmila Pražáková, Hana Schovanková, Petr Urban, Robert Myslík

 

Právě se děje

před 3 minutami

Lezec Ondra postoupil na SP v boulderingu do finále

Sportovní lezec Adam Ondra postoupil v Meiringenu na Světovém poháru v boulderingu z prvního místa do večerního finále. Po pátečním triumfu ve své kvalifikační skupině dnes na čtyřech semifinálových cestách třikrát dosáhl na vrchol, žádný z jeho 19 soupeřů nezaznamenal top více než dvakrát.

S českou olympijskou nadějí a mistrem světa v boulderingu z roku 2014 postoupili do závěrečných bojů čtyři Japonci - Tomoaki Takata, Jošiuki Ogata, Sohta Amagasa a Kokoro Fudžii - a Američan Nathaniel Coleman. Finále začne ve Švýcarsku v 19:00.

Ondra v disciplíně bouldering obhajuje konečné druhé místo z ročníku 2019, pohárové pořadí ovládl v roce 2010. V minulé sezoně SP se kvůli pandemii koronaviru uskutečnil jen jeden závod v lezení na obtížnost, který Ondra v Brianconu v roli obhájce pohárového prvenství v disciplíně vyhrál.

Zdroj: ČTK
Další zprávy