Herec Petr Čtvrtníček je v nemocnici, koronavirová nákaza má u něj vážný průběh

Magazín Magazín
25. 9. 2020 13:16
Herec Petr Čtvrtníček se nakazil koronavirem a nemoc má u něj vážný průběh, takže musel být hospitalizován. Onemocněl už minulý týden, ale jeho stav se natolik zhoršil, že ho záchranka musela převézt do nemocnice v pražském Motole.
Petr Čtvrtníček
Petr Čtvrtníček | Foto: ČTK

Informaci o tom, že Čtvrtníček skončil na jednotce intenzivní péče, přinesl deník Blesk. Herec onemocněl minulý týden, stěžoval si na bolesti kloubů a na další příznaky typické pro koronavirové onemocnění. Testy u něj potvrdily Covid-19. Jak uvádí Blesk, na jednotce intenzivní péče museli Čtvrtníčka připojit na dýchací přístroj.

Podobně jako Petr Čtvrtníček se nakazila i řada dalších osobností, patří k nim například Lucie Bílá, Ivana Gottová nebo SImona Stašová. Více si můžete přečíst v článku Počet slavných, mající zkušenost s koronavirem, přibývá. Kdo z českých hvězd ji má?

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy