reklama
 
 

Srpen '68 vašima očima: Máte zajímavé historické snímky? Podělte se o ně

28. 5. 2018 9:58
Máte doma zajímavé historické snímky z roku 1968? Ukažte je světu prostřednictvím soutěže "Srpen '68 vašima očima". Nemusí jít přitom jen o fotografie z dramatických srpnových dní, mohou zachycovat i situace, které srpnové okupaci předcházely, nebo následovaly po ní. Vybrané fotografie čtenářů ukážeme nejen na webu Aktuálně.cz, ale i na speciální výstavě.

Kromě možnosti vystavit zajímavé snímky a předvést je také veřejnosti na portálu Aktuálně.cz je pro ty, kdo redakci zašlou nejzajímavější fotografie, připravena návštěva redakce Aktuálně.cz. Vítěz navíc obdrží elektronické předplatné časopisu Respekt.

Jak se soutěže zúčastnit?

Ideální způsob je vybrat fotografie (maximálně 10), naskenovat je (stačí, aby měl snímek delší stranu 2000 bodů) a poslat je přes webový formulář, který najdete na adrese ankety.aktualne.cz/s3/fotografie. Nezapomeňte ve vyhrazeném poli formuláře napsat krátký komentář - kdo, kdy a na jakém místě snímky vyfotil a případně i jaký příběh se k nim váže. 

Pokud nemáte možnost snímky naskenovat, nafotografujte je mobilním telefonem nebo digitálním fotoaparátem a opět pošlete přes webový formulář (pokud možno zmenšené tak, aby jejich delší strana měla 2000 bodů). V případě, že by v soutěži zaujaly, ozveme se vám a dohodneme se na dalším postupu.

Autory, jejichž fotografie naši fotoeditoři vyberou pro výstavu, dodatečně oslovíme s prosbou o snímky ve větším rozlišení.

Těšíme se na vaše snímky!

autor: Foto | 28. 5. 2018 9:58

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama