Fila: Televizní odpad historických rozměrů. Je Like House záškodnickou akcí tvůrce?

Kamil Fila Blahoslav Baťa Kamil Fila, Blahoslav Baťa
24. 4. 2021 7:30
TV Prima se rozhodla zavřít ve vile u Berouna sedm influencerů. Principem reality show Like House je sbírání lajků a dislajků. Ten z účastníků, který od diváků dostane nejvíc hlasů, si přijde na půl milionu korun. „Sledujeme lidi, kteří mají rádi slávu a mají kontrolu nad svou sebeprezentací. Nikdy tak nemůže dojít v této show k velkému konfliktu,“ tvrdí filmový kritik Kamil Fila.
Podívejte se na recenzi reality show Like House. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa

Momentálně má Like House jedno z nejhorších hodnocení u televizních diváků v Česko-Slovenské filmové databázi, pouhá čtyři procenta. Fila si ale myslí, že by v celém tomto projektu mohl být ještě jeden háček.

"Domnívám se, že v případě reality show Like House jde o diverzní akci, kdy se záškodník pokouší trochu televizi zničit a ukázat prázdnotu života těchto mladých influencerů takovým způsobem, že jim potom zničí i tu sledovanost," říká filmový kritik.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Po protestech na Kubě poslalo Rusko do Karibiku humanitární pomoc

Rusko po masivních protestech na Kubě poslalo do karibské země více než 88 tun humanitární pomoci. Dva letouny Antonov An-124 dopravily do země potraviny a zboží pro ochranu obyvatel, včetně milionu roušek. Oznámilo to dnes ruské ministerstvo obrany.

Kvůli koronavirové krizi se na Kubě v poslední době výrazně zhoršila hospodářská situace. To vyvolalo tento měsíc masivní protesty, největší za 30 let.

Další zprávy