Video: Přivádíš mě k šílenství, zpívala Britney, když na pódium vtrhl šílený fanoušek

Magazín Magazín
11. 8. 2017 16:09
Perné chvilky zažila americká zpěvačka Britney Spearsová při svém koncertě v Las Vegas. Sedmatřicetiletý muž vtrhl během písničky (You Drive Me) Crazy na pódium a snažil se ke Spearsové dostat blíže. Muže však naštěstí zaregistrovali tanečníci i ochranka. Někdejší popová hvězda tak musela koncert přerušit a odejít z pódia. Muž byl následně zpacifikován ochrankou a odveden na policii. Informaci přinesl server Billboard.
Incident se odehrál během show v Las Vegas. | Video: Reuters

Jak je vidět na videu, Spearsová zprvu nepostřehla, že se něco děje. Sedmatřicetiletý Jesse Web se totiž objevil na části pódia, která od ní byla pár metrů vzdálená.

"Co se děje?" ptala se ochranky a některé servery píší, že se v tu chvíli obávala, že muž vtrhl na pódium se zbraní. Ochranka ihned odvedla zpěvačku do bezpečí. Jesse Weba, zpacifikovaného členy ochranky, krátce poté zatkla policie.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Smartwings budou další měsíc pod ochranou, jednají o úvěru

Letecká společnost Smartwings získala další čas na řešení svých ekonomických problémů. Městský soud v Praze tento pátek vyhlásil na jeden měsíc moratorium na majetek firmy. Prodloužil tak stávající ochranu, kterou společnost využívá od loňského srpna. Informoval o tom server Zdopravy.cz. Aerolinky nyní jednají o úvěru, který by měl být krytý státem. Dceřiné ČSA, které mají také problémy, tento pátek podaly v insolvenčním řízení návrh na reorganizaci firmy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy