Rodiče se budou muset víc snažit. Video s chytrými dvojčaty obletělo svět

Video Video
12. 9. 2021 7:18
Roční dvojčata v americkém státě Michigan překvapila své rodiče svou vynalézavostí. Dvě batolata nechal jejich otec čekat v obývacím pokoji a odešel do kuchyně. Brečící dvojčata ale dlouho neváhala a rozhodla se za ním vydat. Překonání bezpečnostní zábrany, která oddělovala obě místnosti, jim trvalo jen pár sekund. Povedený kousek náhodou zachytila jejich matka na mobilní telefon.
Brečící dvojčata neváhala a překonala bezpečnostní zábranu mezi dvěma místnostmi. | Video: Associated Press

“Holky se zrovna v poslední době začaly pokoušet zábranu otevírat. Takže když manžel chodil tam a zpátky mezi kuchyní a jídelnou, tak jsem je začala natáčet, jestli se jim to nepodaří,” komentovala matka dvojčat Jessica Maceová pro agenturu Storyful. “A zrovna se to Elle povedlo,” dodala.

Nejvíce je ale s partnerem překvapilo, že jedno z dvojčat za sebou zase zábranu zavřelo. Svou vynalézavostí se americká batolata Iris a Ella dostala i na stránky světových médií.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 4 minutami

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy