Drsné video z pražského metra. Amok ženy vyvolal kufr

Domácí Domácí
17. 9. 2013 12:08
Seniorku rozlítil kufr na sedadle. Po proudu nadávek došlo i k napadení
Agresivní žena (v černých šatech s brýlemi).
Agresivní žena (v černých šatech s brýlemi). | Foto: Repro You Tube

Praha - Metro v hlavním městě pamatuje mnoho dramatických situací, ale záznam cestujících na lince B z 15. září večer se zcela vymyká. Vagón terorizovala velmi agresivní seniorka, zřejmě psychicky narušená.

Ženu s lahvemi vína v tašce rozlítila cestující, která seděla na dvousedadle a vedle sebe měla položený kufr. Následoval nekonečný proud nadávek, jedinou větou bez hrubého výrazu byl křik: "Já mám právo sedět!"

Terčem invektiv rozběsněné ženy se následně stal i spolucestující, který se napadené paní zastal.

Velice srdnatě si ve sporu počínaly dvě mladé dívky. Když na jednu z nich seniorka po mnoha urážkách plivla, slečna jí vrazila facku. Nastala mela, kterou vyřešil až příjezd na stanici, kde cestující zuřící pasažérku vyvedli ven.

Deníku Blesk se ozvalo několik čtenářů, kteří ženu údajně znají jako problémovou sousedku z jedné středočeské vesnice. Hází údajně po lidech kameny, polévá sousedy vodou či výkaly. Její sousedi se shodují: To, co předvedla v metru, byl ještě slabý výstup.

Poznámka redakce: Video obsahuje hrubé a vulgární výrazy, neměly by ho proto vidět děti.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com


 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Robert Svoboda rezignoval na funkci trenéra hokejistů Zlína

Hokejisté Zlína jsou bez trenéra. Robert Svoboda rezignoval po nedělní porážce s Kladnem a kvůli výkonům v úvodu extraligy, v níž jsou Berani poslední. V osmi zápasech získali pět bodů. Klub o změnách informoval v tiskové zprávě.

"Po duelu v Kladně bylo jasné, že týmu může pomoci změna trenéra. Myslím, že je to momentálně neodkladně správná věc, která může ještě vše obrátit k lepšímu,“ uvedl Svoboda s tím, že chce z mužstva sejmout tlak okolí, který je vyvíjen na něj osobně a mužstva se negativně dotýká.

Berany v zápase na ledě Olomouce povede asistent Martin Hamrlík společně s koučem zlínské juniorky Lubošem Jenáčkem.

Další zprávy