Smáli se jeho tancování, teď mu na párty přišla i Lewinská

jaz
27. 5. 2015 10:10
Na internetu byl terčem posměchu kvůli svým tanečním kreacím. Lidé mu proto uspořádali vlastní večírek, na který dorazily i americké celebrity.
Sean O'Brien (Hollywood in Los Angeles)
Sean O'Brien (Hollywood in Los Angeles) | Foto: Reuters

Los Angeles – "Nikdy jsem tolik netancoval, byla to nejlepší noc mého života,“ řekl Sean O´Brien deníku Daily Mail po víkendové párty, kterou dostal jako "náplast" za kruté komentáře anonymních uživatelů serveru 4chan.

V březnu letošního roku tam kdosi umístil Seanovu fotografii, jak se pokouší tančit na jednom britském koncertě. "Minulý týden jsem si všiml tohohle exota, který se snažil tančit. Zarazil se, když si uvědomil, že se mu smějeme," napsal autor snímku na adresu zklamaného šestačtyřicetiletého muže.

tančící muž
tančící muž | Foto: Twitter

Na párty v Los Angeles, kterou mu uspořádala Američanka Cassandra Fairbanks, už byl ale za hvězdu večera. Lidé vybrali přes crowdfundingový portál GoFundMe přes jeden milion korun a pozvali Seana do známého klubu Avion v Hollywodu, kde ho podpořily i celebrity, a to bez nároku na honorář.

Sean tancoval celou noc, zahrát mu přišel Moby nebo zpěvák Pharrell Williams. Osobně se také setkal s Monikou Lewinskou, která mu darovala masáž nohou. "Monika byla brilantní. Koupila mi masáž nohou, jako by věděla, že mě později budou tolik bolet. Je tak předvídavá,“ řekl spokojený muž. Večírek s tisícovkou hostů moderovala herečka a hvězda seriálu Fresh Prince Tatyana Ali.

Sean O'Brien (Hollywood in Los Angeles)
Sean O'Brien (Hollywood in Los Angeles) | Foto: Reuters

"Necítím se jako celebrita. Pořád nemůžu uvěřit tomu, že je to celé o mně," řekl Sean, kterého celý večer sledovali paparazzi. Druhý den ho čekalo další překvapení, měl totiž tu čest odpálit první ránu před baseballovým zápasem na stadionu Los Angeles Dodgers před 56 tisíci lidmi.

 

Právě se děje

Další zprávy