Smáli se jeho tancování, teď mu na párty přišla i Lewinská

jaz
27. 5. 2015 10:10
Na internetu byl terčem posměchu kvůli svým tanečním kreacím. Lidé mu proto uspořádali vlastní večírek, na který dorazily i americké celebrity.
Sean O'Brien (Hollywood in Los Angeles)
Sean O'Brien (Hollywood in Los Angeles) | Foto: Reuters

Los Angeles – "Nikdy jsem tolik netancoval, byla to nejlepší noc mého života,“ řekl Sean O´Brien deníku Daily Mail po víkendové párty, kterou dostal jako "náplast" za kruté komentáře anonymních uživatelů serveru 4chan.

V březnu letošního roku tam kdosi umístil Seanovu fotografii, jak se pokouší tančit na jednom britském koncertě. "Minulý týden jsem si všiml tohohle exota, který se snažil tančit. Zarazil se, když si uvědomil, že se mu smějeme," napsal autor snímku na adresu zklamaného šestačtyřicetiletého muže.

tančící muž
tančící muž | Foto: Twitter

Na párty v Los Angeles, kterou mu uspořádala Američanka Cassandra Fairbanks, už byl ale za hvězdu večera. Lidé vybrali přes crowdfundingový portál GoFundMe přes jeden milion korun a pozvali Seana do známého klubu Avion v Hollywodu, kde ho podpořily i celebrity, a to bez nároku na honorář.

Sean tancoval celou noc, zahrát mu přišel Moby nebo zpěvák Pharrell Williams. Osobně se také setkal s Monikou Lewinskou, která mu darovala masáž nohou. "Monika byla brilantní. Koupila mi masáž nohou, jako by věděla, že mě později budou tolik bolet. Je tak předvídavá,“ řekl spokojený muž. Večírek s tisícovkou hostů moderovala herečka a hvězda seriálu Fresh Prince Tatyana Ali.

Sean O'Brien (Hollywood in Los Angeles)
Sean O'Brien (Hollywood in Los Angeles) | Foto: Reuters

"Necítím se jako celebrita. Pořád nemůžu uvěřit tomu, že je to celé o mně," řekl Sean, kterého celý večer sledovali paparazzi. Druhý den ho čekalo další překvapení, měl totiž tu čest odpálit první ránu před baseballovým zápasem na stadionu Los Angeles Dodgers před 56 tisíci lidmi.

 

Právě se děje

před 8 minutami

Kanadská společnost zrušila plány na převzetí Carrefouru, důvodem je odpor francouzské vlády

Kanadská maloobchodní společnost Alimentation Couche-Tard zrušila plány na převzetí evropského řetězce Carrefour za 16,2 miliardy eur (424 miliard Kč). Důvodem je odpor francouzské vlády, uvedla agentura Reuters s odvoláním na informované zdroje.

Rozhodnutí o ukončení jednání o fúzi padlo podle zdrojů po setkání francouzského ministra financí Bruna Le Maira se zakladatelem Couche-Tard Alainem Bouchardem. Již předtím Le Maire vyloučil prodej Carrefouru z důvodu zabezpečení potravin. Carrefour ani Couche-Tard se k informacím nevyjádřily.

Firma Couche-Tard doufala, že získá vládní požehnání díky závazkům, jako zachování pracovních míst i dodávek potravin od francouzských výrobců či tím, že ředitel Carrefouru a Couche-Tard budou ve sloučené firmě zastávat funkci generálního ředitele společně. Chouche-Tard chtěl rovněž investovat do Carrefouru kolem tří miliard eur. Carrefour spojení podporoval. Francouzská vláda však do 24 hodin po potvrzení jednání spojení odmítla.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 41 minutami

Německá CDU zahájila sjezd, zvolí na něm nového předsedu

Německá vládní Křesťanskodemokratická unie (CDU) kancléřky Angely Merkelové zahájila druhý a zároveň závěrečný den volebního sjezdu, na kterém vybere nového předsedu, který se bude moci ucházet o kancléřskou kandidaturu. Delegáti, kteří se kvůli pandemii nemoci covid-19 sešli on-line, vybírají z trojice uchazečů. Dosluhující šéfka CDU Annegret Krampová-Karrenbauerová o funkci neusiluje a svůj post dala loni v únoru k dispozici.

Za favorita průzkumy mezi straníky označují někdejšího šéfa poslanců vládní konzervativní unie CDU/CSU Friedricha Merze, příslušníka konzervativního křídla, za kterým následují s mírným odstupem liberální ministerský předseda Severního Porýní-Vestfálska Armin Laschet a šéf zahraničního výboru Spolkového sněmu Norbert Röttgen. Kdo z nich ale opravdu usedne do předsednického křesla, rozhodne 1001 delegátů.

Kandidáti na stranického předsedu se nejprve straníkům představí a poté budou odpovídat na případné dotazy, okolo 11:00 bude následovat volba. Pokud žádný z trojice nezíská více než 50 procent hlasů, bude se konat druhé kolo. Výsledek by mohl být znám ještě před polednem.

Ačkoli jméno nového předsedy bude jasné již dnes, oficiálně bude potvrzeno až v pátek 22. ledna. Delegáti totiž z právních důvodů musí svou elektronickou volbu potvrdit korespondenčně.

Zdroj: ČTK
Další zprávy