Divoké natáčení: Macháček s Vicou rozbíjeli křesla, erotická scéna trvala i pět hodin

Erika Prosová Erika Prosová
27. 8. 2023 19:30
Když v komedii Muži v naději Jiří Macháček a Vica Kerekes natáčeli erotické scény, rozbili hned několik houpacích křesel. Filmování intimností bývá většinou rychlé, v tomto filmu se ale některé pasáže natáčely i pět hodin. Podívejte se na Historky z placu.
Při natáčení smyslné scény prasklo pod Vicou a Macháčkem několik houpacích křesel | Video: Bontonfilm

U jedné z nejžhavějších scén Mužů v naději byl dokonce sám režisér Jiří Vejdělek jako herec na place. Šlo o situaci, kdy při kulečníku Kerekes nemá gumičku na sepnutí vlasů, které jí překážejí ve hře. Proto si odvážně sundá kalhotky a ty použije místo ní.

Kromě natáčení erotických scén bylo i náročné pracovat s Bolkem Polívkou. Vejdělek dokonce vymyslel termín "unavit Bolka" - herec totiž nepředvedl ani jednu scénu stejně. Proto režisér na hodinu odvolal štáb, aby se Macháček s Polívkou "unavili". Pak už prý naštěstí točili podle scénáře.

Macháček byl naopak pečlivější. Prostudovával podrobně každou scénu, a až když ji byl schopný zahrát pokaždé stejně, začal svou postavu něčím obohacovat.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy