Úmysl, nebo trapas? Erotická hračka v živém vysílání je hitem sociálních sítí

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
28. 1. 2021 13:17
Předmět za zády Britky Yvette Amosové při jejím rozhovoru v BBC Wales Today se stal hitem sociálních sítí. Žena odpovídala na dotazy ohledně ztráty zaměstnání kvůli pandemii. Pozorní diváci přitom za ní objevili na polici v knihovně předmět, který připomínal erotickou pomůcku zvanou dildo.
Dildo v živém vysílání BBC? Předmět připomínající erotickou pomůcku se stal hitem sití. | Video: Aktuálně.cz

"Možná nejlepší zátiší zpravodajského vstupu v historii BBC Wales. Vždy si zkontrolujte poličky, než jdete do vysílání," napsal k tomu s nadsázkou na Twitteru novinář Grant Tucker. Uživatele této sociální sítě záběr pobavil a přes noc ho mnoho lidí sdílelo.

Otázky, co je doopravdy na poličce a kdo za to může, ale některé uživatele Twitteru rozdělily. Přeli se, zda je předmět ve skutečnosti reálnou sexuální hračkou, nebo plastikou. "Jde o novinku v podobě svíčky. Ne že bych to tímhle názorem vylepšil," vtipkoval jeden z uživatelů.

Jiní lidé spekulovali, zda si přátelé nebo rodina neudělali z Yvette legraci. Objevily se i názory, že si předmět žena umístila na poličku záměrně.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Šéf německé romské rady chce o Teplicích jednat s Maasem, pro Hamáčka má dopis

Jako nelidský, odporný a brutální označil šéf Ústřední rady německých Sintů a Romů Romani Rose sobotní zásah české policie v Teplicích, po kterém v sanitce zkolaboval a zemřel Rom. Rada, která sdružuje romská etnika, vidí podobu s případem černocha George Floyda. Ten zemřel ve Spojených státech loni v květnu poté, co mu policista několik minut klečel na krku. Rose ČTK řekl, že předal českému velvyslanci v Německu Tomáši Kafkovi dopis pro ministra vnitra Jana Hamáčka a již také kvůli věci požádal o jednání německého ministra zahraničí Heika Maase.

Rose se ve čtvrtek setkal s Maasem u příležitosti piety v památníku židovských obětí holokaustu, kde byl ministr zahraničí společně s šéfem americké diplomacie Antonym Blinkem. "Maase jsem poprosil o rozhovor," řekl.

Šéfa rady ve stejný den přijal český velvyslanec. Po jednání Rose řekl ČTK, že Kafkovi předal dopis pro Hamáčka. "V dopise adresovaném českému ministrovi vnitra jsem jasně vyjádřil naše očekávání," řekl o obsahu. "Naším hlavním požadavkem je nezávislá vyšetřovací komise a také odpovídající opatření proti nepřípustnému chování policistů," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy