Dcera Luka Perryho zažívá na internetu šikanu, málo smutní. Nechte mě být, vzkazuje

Magazín Magazín
14. 3. 2019 10:59
Dcera zesnulého amerického herce Luka Perryho se stala terčem kritiky lidí na internetu za to, že údajně dostatečně nesmutnila kvůli ztrátě svého otce. "Ano, trpím, jsem smutná a pláču kvůli tomu, co se stalo mému otci. Je to to nejhorší, co se mi zatím v životě přihodilo. Ale nebudu sedět v pokoji a plakat ve dne a v noci, dokud se internetu nebude zdát, že už můžu dělat i něco jiného," napsala Sophie na Instagramu vzkaz všem kritikům.
Luke Perry se svou dcerou Sophie.
Luke Perry se svou dcerou Sophie. | Foto: Profimedia.cz

Sophie Perryová, dcera hollywoodského herce Luka Perryho a herečky Rachel Sharpové, se ocitla pod drobnohledem zejména po smrti slavného otce. "O tuhle pozornost jsem se neprosila. Nechtěla jsem se ocitnout ve světle virtuálních reflektorů," napsala mimo jiné s tím, že nebude dělat to, co by si někteří přáli.

Osmnáctiletá Perryová napsala, že by si její otec nepřál, aby celé dny vysedávala doma a usedavě plakala. "Takže vy, kteří mě haníte za má slova, šatník, nebo co je horšího - za můj smutek, udělejte nám oběma laskavost a přestaňte mě sledovat," dodala. 

Luke Perry zemřel minulý týden poté, co jej o týden dříve postihla v kalifornském domě silná mozková mrtvice. Jeho dcera byla tou dobou v Malawi a vrátila se chvíli před otcovou smrtí zpět do Kalifornie. 

Jen pár dní poté, co na svém instagramovém účtu oplakávala otce, přidala na Mezinárodní den žen fotku se svou matkou a označila ji za "nejdrsnější, nejmilejší a nejskvělejší ženu". 

Perry se oženil se Sharpovou v roce 1993, o deset let později se však rozvedli. Mají spolu dvě děti, kromě Sophie ještě syna Jacka, který je wrestlerem. Hollywoodský herec se proslavil především rolí Dylana McKaye v seriálu Beverly Hills 90210, který se v USA vysílal mezi lety 1990 a 2000.

Hrál však i v mnohých filmech, například asistenta archeologa ve snímku Pátý element, svůj hlas propůjčil i komiksovému thrilleru Neuvěřitelný Hulk. V posledních letech si zahrál v televizním seriálu Tělo jako důkaz. Od roku 2017 až do své smrti hrál v seriálu Riverdale. 

 

Právě se děje

Další zprávy