Sagan jako Rocky, Travolta i gladiátor. Život slovenského cyklisty je jako z filmu

pv
20. 7. 2016 15:54
Slovenský cyklista Peter Sagan netrpí nedostatkem nadhledu, jak ukázal v novém reklamním videu pro rodinný podnik svého tchána. Ve spotu bojuje jako gladiátor, dře tvrdě jako Rocky a tančí se svou manželkou v rytmu písní z filmu Pulp Fiction.
Video:

Cyklistický mistr světa Peter Sagan se od příští sezony má stát nejlépe placeným cyklistou světa a v těchto dnech míří za výhrou zeleného trikotu pro nejlepšího spurtera na Tour de France.

Peníze ani sláva však 26letému rodákovi ze Žiliny do hlavy nestouply, což dokazuje v zábavném videu, které umístil na svůj YouTube kanál.

V klipu popisuje svůj životní příběh a dřinu, kterou musel jako cyklista podstoupit, a svůj život přirovnává k filmu. "Život každého z nás vypráví jedinečný příběh. Stejně jako ve filmu bojujete, vyhráváte, prohráváte a milujete," popisuje slovenský cyklista.

A stejně jako ve filmu se dostává do různých rolí: dře tvrdě jako Rocky, bojuje v aréně jako gladiátor nebo si s manželkou zatancuje v rytmu písně z filmu Pulp Fiction.

Video vzniklo jako reklama na bio produkty Sun Root, které vyrábí Saganův tchán. I proto se objevila po boku cyklisty jeho žena Katarína. Ta s ním natočila reklamní spot pro rodinnou firmu již dříve, kdy si společně se slovenským rychlíkem zatančili jako v Pomádě. Vidělo ho přes milion diváků.

 

Právě se děje

před 23 minutami

Íránský ministr: Írán připravuje místo na vyslání satelitu. Podle USA se snaží ukrývat svůj balistický program

Írán připravuje místo, ze kterého vyšle satelit. Na twitteru to napsal íránský ministr pro informační a komunikační technologie Mohammad Džavád Azarí Džahromí. Informovala o tom agentura Reuters, která připomněla, že podle USA se Teherán takto snaží skrývat svůj balistický program.

Zdroj: ČTK
před 28 minutami

Katalánský premiér přišel o mandát poslance, region možná čekají nové volby

Do centra Barcelony vyšly skupiny separatistů, z nichž někteří zapalovali kontejnery. Policie několik osob zadržela. Impulsem k demonstracím bylo bouřlivé zasedání regionálního parlamentu, jehož vedení oznámilo pozastavení mandátu katalánskému premiérovi Quimu Torrovi. Premiérem tohoto španělského regionu Torra zůstává, podle místních médií ale hrozí Katalánsku předčasné regionální volby kvůli dnes vyostřenému rozkolu mezi stranami katalánské vlády.

před 1 hodinou

Hlavní vyjednavač pro brexit Barnier: Lhůta na dohodu o budoucích vztazích Británie s Evropskou unií je příliš krátká

Lhůta pro vyjednání dohody o budoucích vztazích Británie s Evropskou unií po brexitu je extrémně krátká. V projevu na univerzitě v severoirské metropoli Belfastu to řekl hlavní unijní vyjednavač pro brexit Michel Barnier. Británie opustí EU v pátek. Dohodu o budoucích vztazích by měli Londýn a Brusel vyjednat v následujícím přechodném období, které ovšem bude trvat jen do konce letošního roku.

Další zprávy