Sagan jako Rocky, Travolta i gladiátor. Život slovenského cyklisty je jako z filmu

pv
20. 7. 2016 15:54
Slovenský cyklista Peter Sagan netrpí nedostatkem nadhledu, jak ukázal v novém reklamním videu pro rodinný podnik svého tchána. Ve spotu bojuje jako gladiátor, dře tvrdě jako Rocky a tančí se svou manželkou v rytmu písní z filmu Pulp Fiction.
Video:

Cyklistický mistr světa Peter Sagan se od příští sezony má stát nejlépe placeným cyklistou světa a v těchto dnech míří za výhrou zeleného trikotu pro nejlepšího spurtera na Tour de France.

Peníze ani sláva však 26letému rodákovi ze Žiliny do hlavy nestouply, což dokazuje v zábavném videu, které umístil na svůj YouTube kanál.

V klipu popisuje svůj životní příběh a dřinu, kterou musel jako cyklista podstoupit, a svůj život přirovnává k filmu. "Život každého z nás vypráví jedinečný příběh. Stejně jako ve filmu bojujete, vyhráváte, prohráváte a milujete," popisuje slovenský cyklista.

A stejně jako ve filmu se dostává do různých rolí: dře tvrdě jako Rocky, bojuje v aréně jako gladiátor nebo si s manželkou zatancuje v rytmu písně z filmu Pulp Fiction.

Video vzniklo jako reklama na bio produkty Sun Root, které vyrábí Saganův tchán. I proto se objevila po boku cyklisty jeho žena Katarína. Ta s ním natočila reklamní spot pro rodinnou firmu již dříve, kdy si společně se slovenským rychlíkem zatančili jako v Pomádě. Vidělo ho přes milion diváků.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Sněmovna lordů velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody

Sněmovna lordů, horní komora britského parlamentu, v úterý velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody. Proti kontroverznímu zákonu, který podle Evropské komise porušuje právně závaznou dohodu, hlasovalo 395 zákonodárců, opačný názor jich mělo 169. Sporným zákonem může vláda premiéra Borise Johnsona zrušit části rozvodové dohody mezi Británií a Evropskou unií.

Zdroj: ČTK
Další zprávy