Sagan jako Rocky, Travolta i gladiátor. Život slovenského cyklisty je jako z filmu

pv
20. 7. 2016 15:54
Slovenský cyklista Peter Sagan netrpí nedostatkem nadhledu, jak ukázal v novém reklamním videu pro rodinný podnik svého tchána. Ve spotu bojuje jako gladiátor, dře tvrdě jako Rocky a tančí se svou manželkou v rytmu písní z filmu Pulp Fiction.
Video:

Cyklistický mistr světa Peter Sagan se od příští sezony má stát nejlépe placeným cyklistou světa a v těchto dnech míří za výhrou zeleného trikotu pro nejlepšího spurtera na Tour de France.

Peníze ani sláva však 26letému rodákovi ze Žiliny do hlavy nestouply, což dokazuje v zábavném videu, které umístil na svůj YouTube kanál.

V klipu popisuje svůj životní příběh a dřinu, kterou musel jako cyklista podstoupit, a svůj život přirovnává k filmu. "Život každého z nás vypráví jedinečný příběh. Stejně jako ve filmu bojujete, vyhráváte, prohráváte a milujete," popisuje slovenský cyklista.

A stejně jako ve filmu se dostává do různých rolí: dře tvrdě jako Rocky, bojuje v aréně jako gladiátor nebo si s manželkou zatancuje v rytmu písně z filmu Pulp Fiction.

Video vzniklo jako reklama na bio produkty Sun Root, které vyrábí Saganův tchán. I proto se objevila po boku cyklisty jeho žena Katarína. Ta s ním natočila reklamní spot pro rodinnou firmu již dříve, kdy si společně se slovenským rychlíkem zatančili jako v Pomádě. Vidělo ho přes milion diváků.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Němečtí sociální demokraté mají nové vedení, předsedy se stali Eskenová a Walter-Borjans

Novými předsedy německé vládní sociální demokracie (SPD) se v pátek stali členka Spolkového sněmu z Bádenska-Württemberska Saskia Eskenová a exministr financí Severního Porýní-Vestfálska Norbert Walter-Borjans. Rozhodl o tom sjezd SPD v Berlíně, který tak potvrdil výsledky celostranického hlasování z konce listopadu. Oba politici, kteří mají stranu vyvést z hluboké krize, jsou vnímáni jako kritici vlády velké koalice SPD a CDU/CSU kancléřky Angely Merkelové.

Zdroj: ČTK
Další zprávy