reklama
 
 

Sagan jako Rocky, Travolta i gladiátor. Život slovenského cyklisty je jako z filmu

20. 7. 2016 15:54
Slovenský cyklista Peter Sagan netrpí nedostatkem nadhledu, jak ukázal v novém reklamním videu pro rodinný podnik svého tchána. Ve spotu bojuje jako gladiátor, dře tvrdě jako Rocky a tančí se svou manželkou v rytmu písní z filmu Pulp Fiction.

Cyklistický mistr světa Peter Sagan se od příští sezony má stát nejlépe placeným cyklistou světa a v těchto dnech míří za výhrou zeleného trikotu pro nejlepšího spurtera na Tour de France.

Peníze ani sláva však 26letému rodákovi ze Žiliny do hlavy nestouply, což dokazuje v zábavném videu, které umístil na svůj YouTube kanál.

V klipu popisuje svůj životní příběh a dřinu, kterou musel jako cyklista podstoupit, a svůj život přirovnává k filmu. "Život každého z nás vypráví jedinečný příběh. Stejně jako ve filmu bojujete, vyhráváte, prohráváte a milujete," popisuje slovenský cyklista.

A stejně jako ve filmu se dostává do různých rolí: dře tvrdě jako Rocky, bojuje v aréně jako gladiátor nebo si s manželkou zatancuje v rytmu písně z filmu Pulp Fiction.

Video vzniklo jako reklama na bio produkty Sun Root, které vyrábí Saganův tchán. I proto se objevila po boku cyklisty jeho žena Katarína. Ta s ním natočila reklamní spot pro rodinnou firmu již dříve, kdy si společně se slovenským rychlíkem zatančili jako v Pomádě. Vidělo ho přes milion diváků.

autor: pv | 20. 7. 2016 15:54

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama