Foto: Cyklistická móda 2018. Přehlídka ukázala, co se bude nosit

Módní přehlídka cyklistického oblečení. Podívejte se, co bude nosit v roce 2018.
X-Bionic je švýcarská značka, která na Eurobiku předvedla cyklistické dresy i funkční prádlo.
Vaude je evropská značka, která si zakládá na šetrném přístupu k životnímu prostředí.
Pearl Izumi.
Firma Funkier se původně orientovala na běžnou ženskou módu, pak se ale zaměřila na speciální sportovní oblečení pro cyklisty.
Foto: Tomáš Vocelka
Tomáš Vocelka Tomáš Vocelka
3. 9. 2017 17:27
Na největším evropském cyklistickém veletrhu Eurobike v německém Fridrichshafenu představily velké světové značky sportovní módu pro cyklisty pro nadcházející rok. Na molu se střídaly značky jako Shimano, Pearl-Izumi, Gore, Dainese, Vaude nebo X-Bionic.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy