Startuje nový pořad pro všechny, kdo mají rádi cyklistiku, průvodcem je Lubor Tesař

Jak připravit kolo na sezonu, jak se jezdí na fatbiku a co všechno bude k vidění na největším cyklistickém veletrhu v Česku, který se uskuteční o tomto víkendu? To všechno najdete v prvním díle nového videoseriálu, který pro Aktuálně.cz přichystal bývalý profesionální cyklista a několikanásobný mistr republiky Lubor Tesař.
Průvodcem je několikanásobný cyklistický mistr republiky Lubor Tesař. | Video: Lubor Tesař

Začíná cyklistická sezona a s ní i nový seriál Cyklo impulsy, který bude pro cyklistickou rubriku na Aktuálně.cz připravovat Lubor Tesař. Jak naznačuje první díl, seriál se chce zaměřit na všechny cyklisty, včetně těch, kteří jezdí na kole pro radost, na výlety, anebo třeba do práce.

V úvodním díle se můžete podívat, co je potřeba zkontrolovat na kole před sezonou, a dozvíte se také, co lze čekat na největším cyklistickém veletrhu v Česku (For Bikes 2017), který začíná v pátek 31. března.

Autoři počítají s tím, že pořad bude ze začátku vycházet jednou za dva týdny.

 

Právě se děje

před 30 minutami

Pomohu republikánům příští rok vyhrát volby do Kongresu, přislíbil Trump

Bývalý americký prezident Donald Trump chce pomoci republikánům ve volbách do Kongresu v roce 2022. Řekl to v sobotním projevu k dárcům Celostátního výboru Republikánské strany (RNC). Zároveň však ostře zkritizoval lídra republikánské menšiny v Senátu Mitche McConnella a poznamenal, že je stále zklamaný z přístupu svého někdejšího viceprezidenta Mikea Pence. Informovala o tom agentura Reuters.

Trump k dárcům ve floridském Palm Beach promluvil na večeři ve svém letovisku Mar-a-Lago. Podle Reuters dal najevo, že jej stále trápí, že není prezidentem, přestože ho ve volbách 3. listopadu porazil demokrat Joe Biden, který je nynějším šéfem Bílého domu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy