reklama
 
 

Cyklo hity roku 2018? Dětská elektrokola a výbava pro elektrojízdu, naznačil veletrh Eurobike

30. 8. 2017 9:05
Před dvěma sty lety odstartovala takzvaná drezína nástup cyklistiky. Veletrh Eurobike v německém Friedrichshafenu, jehož brány se právě otevřely, naznačil, kam se bude vývoj cyklistiky ubírat v příštím roce. A po nástupu elektrokol pro dospělé je tu nový hit - elektrokola pro děti. Dalším trendem je pak zcela speciálně vyvinutá výbava pro elektrocyklisty. Od batohů přes rukavice až po pláštěnky. Pojďte se podívat do výstavních hal.

Německý veletrh Eurobike patří k nejprestižnějším světovým akcím, na nichž výrobci kol a příslušenství předvádějí novinky pro následující sezonu - tedy pro rok 2018.

Elektrokola už jsou několik let zachráncem cyklistického průmyslu. Jejich prodeje prudce rostou, zatímco odbyt běžných bicyklů setrvale klesá. A na letošním Eurobiku je vidět, že boom elektrokol ještě zdaleka nedosáhl svého vrcholu.

Kromě elektrocyklistiky je patrný masivní nástup nových technologií, kola se propojují s internetem a mobilními technologiemi. Značný důraz je kladen také na ekologii, o čemž svědčí třeba vystavované pneumatiky z recyklovaného materiálu.

Velmi posiluje také městská cyklistika a na veletrhu je k vidění i poměrně hodně nákladních kol. Přinášíme první rychlý pohled do výstavních hal, které se pro obchodníky a odbornou veřejnost otevřely právě dnes ráno, tedy 30. srpna.

autor: Tomáš Vocelka | 30. 8. 2017 9:05

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama