reklama
 
 

Cyklo hity roku 2018? Dětská elektrokola a výbava pro elektrojízdu, naznačil veletrh Eurobike

30. 8. 2017
Před dvěma sty lety odstartovala takzvaná drezína nástup cyklistiky. Veletrh Eurobike v německém Friedrichshafenu, jehož brány se právě otevřely, naznačil, kam se bude vývoj cyklistiky ubírat v příštím roce. A po nástupu elektrokol pro dospělé je tu nový hit - elektrokola pro děti. Dalším trendem je pak zcela speciálně vyvinutá výbava pro elektrocyklisty. Od batohů přes rukavice až po pláštěnky. Pojďte se podívat do výstavních hal.
Doporučujeme

Německý veletrh Eurobike patří k nejprestižnějším světovým akcím, na nichž výrobci kol a příslušenství předvádějí novinky pro následující sezonu - tedy pro rok 2018.

Elektrokola už jsou několik let zachráncem cyklistického průmyslu. Jejich prodeje prudce rostou, zatímco odbyt běžných bicyklů setrvale klesá. A na letošním Eurobiku je vidět, že boom elektrokol ještě zdaleka nedosáhl svého vrcholu.

Kromě elektrocyklistiky je patrný masivní nástup nových technologií, kola se propojují s internetem a mobilními technologiemi. Značný důraz je kladen také na ekologii, o čemž svědčí třeba vystavované pneumatiky z recyklovaného materiálu.

Velmi posiluje také městská cyklistika a na veletrhu je k vidění i poměrně hodně nákladních kol. Přinášíme první rychlý pohled do výstavních hal, které se pro obchodníky a odbornou veřejnost otevřely právě dnes ráno, tedy 30. srpna.

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama
  reklama