Vidíte nás naposledy, loučil se Nightwork s fanoušky

PR, red
31. 3. 2014 15:46
Rozloučení s kapelou Nightwork proběhlo o víkendu v Alpách. Kromě slov na rozloučenou ale slzy dojetí nikdo neronil.
Vojta Dyk
Vojta Dyk | Foto: AeroPhoto CZ

Innerkrems - "Dneska nás tady vidíte na úplně posledním koncertu, na kterém nás vidět můžete," prohlašoval Vojta Dyk zabalený do teplé bundy na pódiu, které vyrostlo u legendární sjezdovky, kde trénují i Janica Kosteličová nebo Hermann Maier.

"Příště leda jako revival kapela Vojty Dyka," dodal zpěvák, ale nezdálo se, že by to kohokoliv z kapely zvlášť rozlítostnilo. Během koncertu se Vojta dokonce odboural tak, že písničku na chvíli přerušil záchvat smíchu celé skupiny. Dá se tedy očekávat, že jejich rozpad nejspíš nebude finální.

Vystoupení Nightwork se stalo pomyslnou třešinkou na dortu ve čtyřdenním projektu rádia Frekvence 1, kdy se zimní středisko Innerkrems proměnilo v českou provincii se vším všudy. Češtinu bylo možné slyšet na sjezdovce, v půjčovně lyží, při komunikaci s instruktory, ale především během vystoupení oblíbených českých interpretů, které zde s velkým potěšením zastupovali Marek Ztracený nebo Chinaski.

A kdo že vystoupí místo rozpadnuvších se Nightwork? Jestli to není kachna, příště se prý na horách objeví Daft Punk!

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Čtyři Ázerbájdžánci zahynuli při výbuchu miny

Čtyři ázerbájdžánští civilisté přišli o život poté, co pod jejich automobilem explodovala protitanková mina v oblasti, kterou nedávno dobyla ázerbájdžánská vojska během šestitýdenní války s Arménií. Boje, které propukly 27. září, ukončila dohoda, dosažená v noci na 10. listopadu. O úmrtí civilistů informovala generální prokuratura v Baku, podle které pátý cestující ve voze vyvázl se zraněním. Výbuch zdůraznil nebezpečí, jakým Ázerbájdžánci čelí na tomto území. Minu nastražili arménští vojáci při svém odchodu z tohoto okresu, který spolu s dalšími šesti ázerbájdžánskými okresy po čtvrt století ovládali Arméni spolu s celým Náhorním Karabachem. 

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Izraelci opět protestovali proti premiérovi

V izraelských městech se znovu konaly protesty proti premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, který čelí u soudu obžalobě z korupce. Izraelci proti němu protestují už 23 víkendů, dnes stejně jako v minulých případech jich několik tisíc přišlo před premiérovu rezidenci v Jeruzalémě. Další protesty se konaly v Tel Avivu, Caesareji, Holonu a v dalších městech. Cílem protestujících je přinutit Netanjahua k rezignaci. Kromě tří kauz, ve kterých už je souzen, chtějí demonstranti rozšířit jeho stíhání i o případ nákupu armádních ponorek. V této kauze byl Netanjahu vyslýchán, ale není obviněn. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy