VIDEO Justin Bieber u soudu: Místo vysvětlení nadával

11. 3. 2014 12:09
Kanadský zpěvák Justin Bieber se před soudem zpovídal ze svých přestupků. Když se mu otázky jednoho z přítomných znelíbily, oponoval nadávkami.
Justin Bieber vulgárně zaútočil u soudu | Video: YouTube

VideoJustin Bieber na sebe v poslední době poutá pozornost svými přestupky než pěveckým nadáním. Když se tentokrát měl zpovídat ze svých činů před soudními úředníky, neváhal a předvedl, jak vulgární umí být.

Nad idolem náctiletých se stahují mračna již delší dobu. Svými neustálými excesy, řízením aut pod vlivem alkoholu a marihuany, rychlou jízdou nebo přechováním drog si proti sobě postavil už hodně kritiků.

Dokonce byla vytvořena petice, v níž přes 100 tisíc Američanů žádalo o vyhoštění tohoto problematického Kanaďana zpět do vlasti.

 

Právě se děje

před 2 minutami

Armáda hlásí nárůst počtu vojáků, loni jich přibylo téměř osm set

Na ministerstvu obrany sloužilo a pracovalo na začátku roku o 874 zaměstnanců více než před rokem. Celkem měl resort 33 958 zaměstnanců. Nejvíce přibylo profesionálních vojáků, zvýšil se i počet občanských zaměstnanců. Přibylo také příslušníků aktivní zálohy. Letošní náborový cíl profesionálních vojáků je podle mluvčí generálního štábu Magdaleny Dvořákové stanoven na 2000 mužů a žen. Každoročně zároveň několik set vojáků odchází.

Na ministerstvu obrany k letošnímu 1. lednu pracovalo 25 899 vojáků z povolání, 6896 občanských zaměstnanců a 1163 státních zaměstnanců. Počet vojáků z povolání se tak za poslední rok zvýšil o 794 a počet občanských zaměstnanců o 100. Naopak státních zaměstnanců o 20 ubylo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy