Umírající dceru Whitney Houston převezli do hospicu

ČTK ČTK
25. 6. 2015 13:46
Zdravotní stav Bobbi Brown se zhoršuje. Podle lékařů má nevratně poškozený mozek.
Bobbi Brown
Bobbi Brown | Foto: ČTK

Washington - Jediná dcera zesnulé zpěvačky Whitney Houston byla převezena do hospicu. Dvaadvacetiletá Bobbi Kristina Brown byla před pěti měsíci nalezena bezvládná ve svém bytě v Atlantě. Od té doby se její stav jen zhoršoval, sdělila ve středu americkým médiím její teta Pat.

"Navzdory velkému lékařskému úsilí různými směry se stav Bobbi Kristiny Brown stále zhoršoval," uvedla teta mladé ženy. "Teď je v rukou božích," dodala.

Bobbi Kristina Brown je jedinou dcerou popové legendy Whitney Houston a zpěváka Bobbyho Browna. Poslední lednový den ji její přítel Nick Gordon našel bezvládnou ve vaně. Okolnosti případu dosud nebyly objasněny.

Rodiny Brownových a Houstonových několik týdnů podávaly o zdravotním stavu ženy pouze nejasné informace. Naposledy koncem dubna její babička oznámila, že vnučka už není v umělém spánku, ale nevykazuje žádné reakce. Lékaři prý sdělili, že má nevratně poškozený mozek.

Whitney Houston v únoru 2012 utonula ve vaně hotelového apartmá v Beverly Hills. K její smrti přispěla i srdeční choroba a kokain, který užívala. Bylo jí 48 let.

Mezitím byl tento týden partner Bobbi Kristiny Nick Gordon obviněn, že odváděl velké sumy peněz z konta své přítelkyně bez jejího vědomí. Za vinu je mu kladeno i to, že vůči dceři Whitney používal fyzické a citové násilí.

 

Právě se děje

Další zprávy