Umírající dceru Whitney Houston převezli do hospicu

ČTK ČTK
25. 6. 2015 13:46
Zdravotní stav Bobbi Brown se zhoršuje. Podle lékařů má nevratně poškozený mozek.
Bobbi Brown
Bobbi Brown | Foto: ČTK

Washington - Jediná dcera zesnulé zpěvačky Whitney Houston byla převezena do hospicu. Dvaadvacetiletá Bobbi Kristina Brown byla před pěti měsíci nalezena bezvládná ve svém bytě v Atlantě. Od té doby se její stav jen zhoršoval, sdělila ve středu americkým médiím její teta Pat.

"Navzdory velkému lékařskému úsilí různými směry se stav Bobbi Kristiny Brown stále zhoršoval," uvedla teta mladé ženy. "Teď je v rukou božích," dodala.

Bobbi Kristina Brown je jedinou dcerou popové legendy Whitney Houston a zpěváka Bobbyho Browna. Poslední lednový den ji její přítel Nick Gordon našel bezvládnou ve vaně. Okolnosti případu dosud nebyly objasněny.

Rodiny Brownových a Houstonových několik týdnů podávaly o zdravotním stavu ženy pouze nejasné informace. Naposledy koncem dubna její babička oznámila, že vnučka už není v umělém spánku, ale nevykazuje žádné reakce. Lékaři prý sdělili, že má nevratně poškozený mozek.

Whitney Houston v únoru 2012 utonula ve vaně hotelového apartmá v Beverly Hills. K její smrti přispěla i srdeční choroba a kokain, který užívala. Bylo jí 48 let.

Mezitím byl tento týden partner Bobbi Kristiny Nick Gordon obviněn, že odváděl velké sumy peněz z konta své přítelkyně bez jejího vědomí. Za vinu je mu kladeno i to, že vůči dceři Whitney používal fyzické a citové násilí.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 11 minutami

Provoz na dálnici D1 přerušila nehoda kamionu, ve směru na Brno zůstává uzavřena

Provoz na 169. kilometru dálnice D1 u Domašova na Brněnsku zastavila v pondělí večer nehoda kamionu. Policie ráno po 12 hodinách obnovila provoz ve směru na Prahu. Směr na Brno zůstává zavřený, od 161. kilometru stojí na dálnici kolona kamionů.

Bulharský kamion se převrátil v pondělí okolo 19:15 v zúženém úseku. Zcela tak zablokoval oba směry D1. Při nehodě nikdo neutrpěl vážnější zranění, řekl mluvčí jihomoravských policistů Bohumil Malášek.

V kamionu byly krabice s pivem, které bylo potřeba přeložit do jiného vozu. "V průběhu noci se podařilo vyprostit havarovaný kamion. Nyní probíhá úklid vozovky. Objízdná trasa je přetížená, v ranní špičce je na ní velké riziko tvorby kolon," sdělila policie ráno na twitteru.

Zdroj: ČTK
Další zprávy