Han a Leia skutečně spolu? Fisherová tvrdí, že měla během natáčení Hvězdných válek aféru s Fordem

pv
16. 11. 2016 10:55
Carrie Fisherová, představitelka princezny Leiy z Hvězdných válek, po čtyřiceti letech od natáčení čtvrté epizody odhalila, že měla v té době aféru s Harrisonem Fordem. “Přes týden jsme spolu byli jako Han a Leia, během víkendu pak jako Carrie a Harrison,” popsala dnes již 60letá herečka. Krátký vztah s představitelem Hana Sola jí prý zanechal na pochybách, protože nevěděla, proč by se s ní měl již tehdy slavný Ford zahazovat. Fisherová se s příběhem svěřila magazínu People, který zároveň poskytl ukázky z její připravované knihy The Princess Diarist. V té herečka odhaluje pozadí natáčení Hvězdných válek.
Foto: Lucasfilm, Ltd.

Takřka po čtyřiceti letech od natáčení čtvrté epizody Hvězdných válek odhalila představitelka princezny Leiy soukromé tajemství. Tehdy 19letá Carrie Fisherová měla během natáčení divokou aféru s představitelem Hana Sola, Harrisonem Fordem. Ten byl v tu dobu již ženatý a měl doma dvě děti.

“Bylo to hrozně intenzivní,” popsala šedesátiletá herečka časopisu People v interview k vydání knížky The Princess Diarist, která poodhaluje pozadí natáčení Hvězdných válek. “Přes týden jsme spolu byli jako Han a Leia, během víkendu pak jako Carrie a Harrison,” dodala dnes již 60letá herečka.

Ta ve svém deníku mimojiné odhalila, že spolu poprvé prožili intimní okamžiky po narozeninové oslavě režiséra filmu George Lucase a vášnivá noc jí zanechala na pochybách. “Když jsem se podívala na Harrisona, byl to pohled na hrdinu. Pár pramínků vlasů mu spadalo na jeho ušlechtilé, lehce zarostlé obočí. Jak můžu jen doufat, že by takovýhle muž mohl být spokojen s někým, jako jsem já,” píše se v ukázce z knihy, kterou uvedl magazín People.

Podle serveru Mashable má však toto “odhalení” jeden problém. Oproti tvrzení časopisu People totiž podle něj Fisherová neodhaluje svůj intimní život s Fordem poprvé.

Video: Youtube.com

V přiloženém videu, které zachycuje rozhovor s britským novinářem a fanouškem Hvězdných válek Justinem Collinsem, vysvětluje, jak šla na natáčení s tím, že je "odhodlána prožít aféru". V tom samém interview pak dodala, že se Ford jednou ze srandy schoval u ní v šatně, a když přišla, dělal, že je oběšený na kravatě, která byla jeho jediným kusem oblečení.

Již dříve pak podle serveru Mashable uvedla, že spolu s Fordem během natáčení párkrát kouřila marihuanu, kvůli čemuž si přesně nepamatuje všechny věci, které se při tom udály. Opakovaně pak popsala, že líbání s Fordem pro ni bylo velkým potěšením.

Samotná Fisherová se ke článku v časopise People vyjádřila na svém Facebooku. Tam se nejprve omluvila, že nereagovala dříve na tyto "úryvky vytržené z kontextu", protože jí nešel Twitter na telefonu.

O pár minut později dodala, že by za žádné okolnosti nemluvila o tom, jak se někdo schovával v něčím nábytku.

Harrison Ford se k celému případu zatím nevyjádřil.

Rogue One: A Star Wars Story Trailer #2 | Video: Disney
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Sněmovna označila po vzoru jiných parlamentů libanonské šíitské hnutí Hizballáh jako celek za teroristickou organizaci

Sněmovna označila po vzoru jiných parlamentů libanonské šíitské hnutí Hizballáh jako celek za teroristickou organizaci, která ohrožuje všechny demokratické země. Vláda by to měla prosadit i v Evropské unii, která by měla přestat rozlišovat rozdělení Hizballáhu na politickou a vojenskou část. Dolní komora se na tom dnes usnesla na popud předsedkyně sněmovního výboru pro obranu Jany Černochové (ODS)

"Poslanecká sněmovna vyzývá vládu, aby na úrovni Evropské unie prosazovala opuštění konceptu dělení Hizballáhu na dvě části a jeho úplné zařazení na seznam teroristických organizací," stojí ve sněmovním usnesení. Ministři zahraničí EU zařadili před sedmi lety na evropský seznam teroristických organizací pouze vojenské křídlo hnutí.

Vláda by se podle poslanců měla rovněž zasazovat o potlačení vlivu Hizballáhu ve světě v zájmu posílení mezinárodní bezpečnosti. Sněmovna také konstatovala, že její usnesení "není nepřátelským aktem vůči libanonskému lidu a že má zájem na udržování partnerství s Libanonskou republikou". Zástupci Hizballáhu jsou součástí libanonské vlády.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Obama kritizoval na mítinku Trumpa kvůli "zpackanému" boji s pandemií

Bývalý americký prezident Barack Obama na mítinku na Floridě ostře kritizoval svého nástupce Donalda Trumpa kvůli "zpackanému" boji s epidemií covidu-19. Lepší strategie podle něj mohla zachránit tisíce lidských životů. Informovala o tom dnes stanice CNN.

Obama vystoupil na mítinku v Orlandu na Floridě, na který lidé kvůli epidemii covidu-19 mohli přijet jen v autech a z nich si projev vyslechnout.

Na podporu demokratického kandidáta na prezidenta a svého někdejšího viceprezidenta Joea Bidena vystoupil Obama už minulý týden v Pensylvánii. Florida i Pensylvánie patří ke klíčovým státům, jejichž voliče chtějí demokraté i republikáni dostat na svou stranu.

Podle bývalého prezidenta Trump pandemii ignoroval a nyní se zdráhá přijmout zodpovědnost za následky svých činů. "Ale tenhle úřad tak nefunguje. Jste zodpovědní nonstop," dodal. Současný šéf Bílého domu se podle Obamy zajímá víc než o blaho lidí o svůj mediální obraz. "Žárlí na covid kvůli mediální pozornosti, které se mu dostává," řekl.

Nadcházející volby označil Obama za "nejdůležitější za našich životů". Shromážděné vyzval, aby dali svůj hlas Bidenovi, neboť ten má podle něj "konkrétní plán", jak učinit z USA zdravější, spravedlivější a silnější zemi.

Zdroj: ČTK
Další zprávy