Han a Leia skutečně spolu? Fisherová tvrdí, že měla během natáčení Hvězdných válek aféru s Fordem

pv
16. 11. 2016 10:55
Carrie Fisherová, představitelka princezny Leiy z Hvězdných válek, po čtyřiceti letech od natáčení čtvrté epizody odhalila, že měla v té době aféru s Harrisonem Fordem. “Přes týden jsme spolu byli jako Han a Leia, během víkendu pak jako Carrie a Harrison,” popsala dnes již 60letá herečka. Krátký vztah s představitelem Hana Sola jí prý zanechal na pochybách, protože nevěděla, proč by se s ní měl již tehdy slavný Ford zahazovat. Fisherová se s příběhem svěřila magazínu People, který zároveň poskytl ukázky z její připravované knihy The Princess Diarist. V té herečka odhaluje pozadí natáčení Hvězdných válek.
Foto: Lucasfilm, Ltd.

Takřka po čtyřiceti letech od natáčení čtvrté epizody Hvězdných válek odhalila představitelka princezny Leiy soukromé tajemství. Tehdy 19letá Carrie Fisherová měla během natáčení divokou aféru s představitelem Hana Sola, Harrisonem Fordem. Ten byl v tu dobu již ženatý a měl doma dvě děti.

“Bylo to hrozně intenzivní,” popsala šedesátiletá herečka časopisu People v interview k vydání knížky The Princess Diarist, která poodhaluje pozadí natáčení Hvězdných válek. “Přes týden jsme spolu byli jako Han a Leia, během víkendu pak jako Carrie a Harrison,” dodala dnes již 60letá herečka.

Ta ve svém deníku mimojiné odhalila, že spolu poprvé prožili intimní okamžiky po narozeninové oslavě režiséra filmu George Lucase a vášnivá noc jí zanechala na pochybách. “Když jsem se podívala na Harrisona, byl to pohled na hrdinu. Pár pramínků vlasů mu spadalo na jeho ušlechtilé, lehce zarostlé obočí. Jak můžu jen doufat, že by takovýhle muž mohl být spokojen s někým, jako jsem já,” píše se v ukázce z knihy, kterou uvedl magazín People.

Podle serveru Mashable má však toto “odhalení” jeden problém. Oproti tvrzení časopisu People totiž podle něj Fisherová neodhaluje svůj intimní život s Fordem poprvé.

Video: Youtube.com

V přiloženém videu, které zachycuje rozhovor s britským novinářem a fanouškem Hvězdných válek Justinem Collinsem, vysvětluje, jak šla na natáčení s tím, že je "odhodlána prožít aféru". V tom samém interview pak dodala, že se Ford jednou ze srandy schoval u ní v šatně, a když přišla, dělal, že je oběšený na kravatě, která byla jeho jediným kusem oblečení.

Již dříve pak podle serveru Mashable uvedla, že spolu s Fordem během natáčení párkrát kouřila marihuanu, kvůli čemuž si přesně nepamatuje všechny věci, které se při tom udály. Opakovaně pak popsala, že líbání s Fordem pro ni bylo velkým potěšením.

Samotná Fisherová se ke článku v časopise People vyjádřila na svém Facebooku. Tam se nejprve omluvila, že nereagovala dříve na tyto "úryvky vytržené z kontextu", protože jí nešel Twitter na telefonu.

O pár minut později dodala, že by za žádné okolnosti nemluvila o tom, jak se někdo schovával v něčím nábytku.

Harrison Ford se k celému případu zatím nevyjádřil.

Rogue One: A Star Wars Story Trailer #2 | Video: Disney
 

Právě se děje

před 43 minutami

Bleskové povodně v Afghánistánu mají 150 obětí, tvrdí Tálibán

Bleskové povodně, které ve středu večer místního času postihly afghánskou provincii Núristán, si vyžádaly 150 obětí. Podle agentury AP to ve čtvrtek oznámilo radikální islamistické hnutí Tálibán, které má tuto oblast na severovýchodě země pod kontrolou.

Tiskové agentury dříve s odvoláním na afghánskou vládu uváděly nejméně 40 obětí. Agentura AP ale citovala i mluvčího guvernéra provincie, podle něhož je obětí nejméně 60. I on ale uvedl, že mrtvých bude zřejmě mnohem více.

"Bohužel voda vzala polovinu vesnice, kde stálo více než 100 domů. Více než 100 lidí je mrtvých nebo pohřešovaných," řekl už dříve agentuře Reuters mluvčí Tálibánu Zabiulláh Mudžáhid.

Zdroj: ČTK
Další zprávy