Konec hollywoodské lásky. Theron se rozešla s Pennem

Magazín Magazín
18. 6. 2015 10:39
Herci se loni v prosinci zasnoubili v Paříži, vztah ukončila sama herečka. Hollywoodští herci teď žijí odděleně.
Charlize Theronová a Sean Penn v Cannes.
Charlize Theronová a Sean Penn v Cannes. | Foto: Profimedia.cz

Praha – Američtí herci Charlize Theron a Sean Penn se rozešli, informují magazíny US Weekly a People. Hollywoodští herci se znají téměř dvacet let, jejich přátelství přerostlo před rokem a půl ve vážný vztah, který vyvrcholil prosincovými zásnubami v Paříži.

Theron a Penn ještě před měsícem navštívili Cannes, kde oscarová herečka propagovala film Šílený Max: Zběsilá cesta, ve kterém hraje hlavní roli. Filmový festival na jihu Francie byl ale poslední společenskou akcí, na které se společně objevili.

Za rozchodem podle informací magazínu People stojí rozhodnutí Charlize Theron. Důvody rozchodu časopis neuvádí. Herečka navíc v červnovém rozhovoru pro Elle tvrdí, že Penn je "láskou jejího života", zároveň však přiznává, že jí pracovní povinnosti až příliš zasahují do osobního života.

Oba herci žijí momentálně odděleně, herečka se svým synem zůstává v Hollywoodu, Penn ve vile v Malibu, kterou dříve nabízel k prodeji, teď ji ale z nabídky realitní kanceláře stáhl.

Sean Penn se loni v březnu nechal v rozhovoru pro magazín Esquire slyšet, že je na společný život s držitelkou Oscara připraven a nic na tom nemění ani nepovedené manželství s Madonnou, resp. herečkou Robin Wright. "Je mi třiapadesát let a teprve teď přicházím na to, proč jsem v žádném vztahu nebyl spokojený," vysvětlili Penn, že až díky Charlize Theron je šťastným a spokojeným mužem.

Ani jeden z herců se k článkům magazínů US Weekly a People nevyjádřil.

Blízko festivalového paláce, před kterým netrpělivě čekal dav novinářů a fanoušků na premiéru dalšího filmu, žili svým světem hráči a příznivci petangue. Je totiž už dnešní filmové hvězdy nezajímají. | Video: Jindřiška Bláhová
 

Právě se děje

Další zprávy