FOTO Šarm, luxus a drahé róby. Tyto herečky okouzlily Cannes

Filmové hvězdy v Cannes
Členky poroty, zpěvačka a skladatelka Rokia Traore a francouzská herečka Sophie Marceau, pózují fotografům před zahájením filmového festivalu.
V porotě zasedla i americko-britská herečka Sienna Miller.
Modelka Karlie Kloss pózuje před uvedením francouzského snímku La tête haute...
... stejně jako herečka Natalie Portman spolu se svým manželem, choreografem Benjaminem Millepiedem.
Foto: Reuters
Reuters Reuters
15. 5. 2015 13:02
Filmový festival v Cannes je v plném proudu. Přítomné dámy tak každý den okouzlují svým šarmem a luxusními róbami přihlížející fotografy a filmové fanoušky.

Fotogalerie - Prestižní mezinárodní filmový festival v Cannes je kromě jedinečné filmové přehlídky i svátkem luxusu a krásy. 

Přítomné ženy pojaly rudý koberec vedoucí do kinosálu i tentokrát jako módní přehlídku a oblékly pro tuto příležitost róby z módních domů věhlasných jmen.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Antidopingový výbor ČR povede Petra Volková

Novou ředitelkou Antidopingového výboru České republiky byla jmenována Petra Volková. Čtyřicetiletá doktorka práv vystřídala ve funkci Martina Lukavského, který organizaci vedl teprve od poloviny ledna. Vedení výboru se dosavadní zástupkyně ředitele Volková ujme oficiálně v pondělí.

Volková v minulosti spolupracovala s Českomoravským fotbalovým svazem a Českým olympijským výborem. V antidopingovém výboru působí tři roky a už v březnu byla pověřena jeho řízením.

"Výbor již zpracoval antidopingový národní program pro rok 2020. Ten obsahuje šest stěžejních oblastí, například prevenci, vzdělávání, testování, mezinárodní spolupráci a podobně. Bude třeba zafixovat do povědomí sportovní veřejnosti, že nejsme pouze orgán represivní, ale také preventivní," řekla Radiožurnálu.

Jejím cílem je také zlepšit komunikaci sportovců a dopingových komisařů. "Ten předmět naší činnosti nás předurčuje k tomu, že sportovci zřejmě nejásají, když vidí nás nebo komisaře. A právě proto bude potřeba zkvalitnit komunikaci se samotnými sportovci a vyškolit si lépe komisaře, aby tam nedocházelo k žádným komplikacím a kontroly probíhaly v pořádku," uvedla.

Další zprávy