Británie očekává porod Kate. Má se jí narodit holčička Alice

ČTK ČTK
15. 4. 2015 14:17
Kensingtonský palác, kde Williamova rodina v Londýně žije, oznámil, že porod očekává v polovině dubna. Média zatím spekulují o pohlaví i jménu dítěte.
Catherine a William v New Yorku
Catherine a William v New Yorku | Foto: Reuters

Londýn - Krátce před očekávaným narozením druhého dítěte britského prince Williama a vévodkyně Kate sílí spekulace o jeho pohlaví a jméně. Podle britských médií se většina předpovědí přiklání k tomu, že to bude dcera, pojmenovaná nejspíš Alice.

Dohady, že to bude děvče, posilují i zprávy, že taková informace před několika týdny údajně unikla přímo z královské rodiny. William a Kate ale nadále tvrdí, že pohlaví budoucího potomka neznají. Nesdělili ani žádná možná jména.

Server ohmymag.com uvádí, že právě jméno Alice je u dívky v čele tipů sázkařů a dalších pozorovatelů. Následují konvenčnější jména, jako je Elizabeth, Charlotte, Alexandra a Victoria. U chlapce se nejčastěji předvídá jméno James, jak se jmenuje bratr vévodkyně Kate. Šance se dávají také jménům Arthur, Henry, Charles nebo Thomas.

Minulý měsíc jedna pracovnice dobrovolné organizace, kterou v Londýně Kate navštívila, uvedla, že vévodkyně z Cambridge očekává porod ve druhé polovině dubna.

Slavný pár má již syna, prince George, který se narodil v červenci 2013.

 

Právě se děje

Další zprávy