Kvíz: Poznáte Kramářovu vilu a další ikonické stavby Česka?

Petra Jansová jkr Petra Jansová, jkr
28. 7. 2018 9:06
Ověřte si v kvízu, zda znáte významné stavby na území České republiky.
Načítám kvíz

Často je míjíme bez povšimnutí, ač si zaslouží naši pozornost. Většina z nich byla postavena ve 20. století a právem se řada z těch, které jsme použili v testu, stala národními nebo kulturními památkami. Ověřte si, zda znáte ty nejikoničtější stavby z celého Česka.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Trump předčasně zveřejnil záznam rozhovoru s televizí CBS

Bílý dům dnes zveřejnil nesestříhaný záznam interview mezi prezidentem Donaldem Trumpem a reportérkou pořadu 60 Minutes (60 minut) Lesley Stahlovou, z něhož Trump při natáčení předčasně odešel kvůli údajné zaujatosti novinářky, které pohrozil blíže nespecifikovanou odvetou. Podle agentury Reuters tím prezidentská kancelář porušila dohodu s televizí CBS, podle níž měl rozhovor vyjít až o víkendu v rámci zvláštního předvolebního dílu, v němž bude také interview s demokratickým kandidátem Joem Bidenem.

"Podívejte se na tu zaujatost, nenávist a drzost, kterou předvádí (pořad) 60 minut a CBS," napsal Trump na twitteru. Dodal přitom, že moderátorka dnešní (páteční SELČ) druhé a poslední předvolební debaty s Bidenem Kristen Welkerová bude "daleko horší".

Trump sdílel v příspěvku odkaz na video, v němž je pouze jeden záběr na prezidenta. V záznamu jsou však slyšet otázky moderátorky a občas i dalších lidí v místnosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy