Anatolij Onoprienko, přezdívaný Bestie z Ukrajiny, Terminátor či Občan O, zavraždil během svého řádění 52 lidí, z toho 43 za půl roku. Systematicky střílel, zapaloval domy a nezanechával svědky. Masivní policejní hon selhal, mučení stálo nevinného další život. Nakonec to byla náhoda a sériové číslo stereo přístroje, co ukončilo řádění nejbrutálnějšího vraha postsovětského prostoru.
Rok 1989: První krev
V roce 1989 začal Onoprienko vraždit. Útočil například na lidi, kteří spali ve svých vozech na dálničních odpočívadlech. Tvrdil, že původně chtěl jen krást, ale situace pokaždé skončila vraždou. Po činu auto zapálil, aby zahladil stopy - schéma, které se brzy stalo jeho podpisem.
Krátce nato se spojil se Sergejem Rogozinem, kterého poznal v posilovně. Společně během jedné loupeže vyvraždili desetičlennou rodinu, včetně osmi dětí. Po masakru se jejich cesty rozešly a Onoprienko se na několik let ztratil z dohledu.