Krásky pózovaly nahé na balkoně v Dubaji, skončily ve vězení

Magazín Magazín
6. 4. 2021 12:18
Pózování bez oblečení na proskleném balkoně dubajského mrakodrapu skončilo zatýkáním. Za mřížemi skončilo tucet modelek z Ukrajiny a organizátor akce, jehož národnost je ruská. Video z focení pro izraelský kanál pro dospělé natočené ze sousedního balkonu v luxusní čtvrti Marina se na sítích okamžitě stalo virálním.
Krásky skončily ve vězení za pózování na balkonu v Dubaji. Neměly oblečení | Video: Twitter/Scott180142

Přísná legislativa Spojených arabských emirátů nedovoluje se na veřejnosti líbat ani například požívat alkohol. "Takové nepřijatelné chování neodráží hodnoty a etiku emirátské společnosti," uvedla po zadržení modelek policie ve svém prohlášení.

Každá osoba, která žije nebo navštěvuje Spojené arabské emiráty, podléhá jejich zákonům, výjimky neplatí ani pro turisty. 

Ukrajinští konzulové navštíví zadržené modelky ve věznici v úterý. Za urážlivé chování jim hrozí až šest měsíců vězení, organizátorovi až jeden a půl roku.

V souvislosti s nástupem ramadánu, který začíná 13. dubna, ale zástupce generálního konzulátu nevyloučil, že emirátské úřady mohou obviněné omilostnit, uvedla k případu tisková agentura Ria.

 

Právě se děje

Další zprávy