Za hodinu vydělají, co dřív za den. Vyhořelé zdravotnice "zachránila" služba OnlyFans

lis lis
26. 5. 2023 9:30
Pracovaly jako záchranářky, ale z práce ve zdravotnictví vyhořely. Místo toho si Britky Kayley Winterson a Emily Rose začaly vydělávat erotickým obsahem pro platformu OnlyFans. Mají čtyřikrát více peněz než v záchranné službě a tvrdí, že jsou "milionkrát šťastnější".
Britky vyhořely z práce ve zdravotnictví. Místo toho si založily OnlyFans | Video: Reuters

Šestadvacetiletá Kayley a osmadvacetiletá Emily se potkaly v roce 2016, kdy studovaly na stejné univerzitě. Obě později začaly pracovat pro záchrannou službu. Postupně ale záchranářky přestaly vyčerpávající práci v první linii zvládat. Kvůli někdy i patnáctihodinovým směnám neměly osobní život a začaly se u nich objevovat psychické problémy.

Kayley začala práce pro záchrannou službu čím dál více frustrovat. "V době vrcholící pandemie jsem vydělávala 11 liber na hodinu. Musela jsem jezdit po nemocných pacientech a prožívala jsem opravdu traumatické zážitky," popsala šestadvacetiletá Britka s tím, že poslední kapkou bylo zjištění, že i lidé v kavárně vydělávají víc peněz.

Profil na erotické platformě OnlyFans si Kayley založila v roce 2021, kdy zároveň odešla od záchranné služby. "Všichni mi u záchranářů říkali, že mám v uniformě pěkný zadek. Tehdy jsem žertovala, že bych mohla mít profil na OnlyFans. Nikdo mi to ale nevěřil, protože jsem nebyla ten typ holky, která by do toho šla," vysvětlila Britka s tím, že v začátcích ještě u tvorby obsahu pro internetovou platformu pracovala v testovacím covid centru. I tam ale nakonec skončila.

Její partnerka Emily v té době pokračovala stále v práci zdravotnice. V lednu letošního roku ale vyvrcholily její úzkostné stavy, které kvůli práci prožívala. "Byly chvíle, kdy jsem chodila na dlouhou noční směnu, prožívala traumatické zážitky a dostávala jsem videa, na kterých Kayley doma ve vaně jedla čokoládové jahody a polévala se šampaňským. Práce ve zdravotnictví mi začala ničit duševní zdraví a vnímání světa. Měla jsem pocit, že něčemu obětovávám svůj život a nic z toho nemám," doplnila osmadvacetiletá Britka.

Když se dvojice rozhodla společně tvořit erotický obsah pro předplatitele, jejich duševní zdraví se postupně zlepšilo. "Děláme to, co předtím. Jen jsme si musely nastavit kameru s dobrým osvětlením. Lidé nás obecně velmi podporují a chápou, že nám tato práce umožňuje trávit spolu čas a být šťastné," říkají Britky a dodávají, že jsou na svou práci hrdé stejně jako na práci ve zdravotnictví.

I přesto, že se tvorba erotického obsahu pro OnlyFans zdá poměrně jednoduchá, Emily a Kayley tvrdí, že jde o tvrdou práci a člověk nezbohatne ze dne na den. "Lidé si neuvědomují, že jde hlavně o pochopení trhu, propagaci sebe sama a otázku, co přiměje lidi sledovat nás, a ne porno zdarma," popisuje Kayley a upozorňuje, že částku, kterou si dříve vydělaly u zdravotnické služby za den, si nyní na internetové platformě vydělají většinou do hodiny.

Pár přiznává, že momentálně téměř nežije v realitě. "Vstáváme, kdy chceme, spíme, kdy chceme, a sotva víme, který je den v týdnu. Nakonec určitě přijde chvíle, kdy už toho bude dost. Teď jsme ale rády, že jsme změnily práci. Nikdy jsme se neohlížely zpět. Těšíme se, kam až to dotáhneme," uzavírají spokojené Britky.

Slunce, seno erotika: Kelišová zvracela, Škopkovou museli zvedat hasiči | Video: Aktuálně.cz
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 minutami

Dvě členové Zemanovy ochranky zpronevěřili tisíce nábojů, od soudu odešli s pokutou

Peněžité tresty Obvodní soud pro Prahu 1 uložil dvěma mužům, kteří jako členové Útvaru pro ochranu prezidenta ČR podle obžaloby zpronevěřili tisíce nábojů. Podle nepravomocného rozsudku tím státu způsobili škodu přes 142 tisíc korun. Oba muži vinu odmítají, proti verdiktu se na místě odvolali. Případem se tak bude zabývat ještě pražský městský soud.

Obžaloba tvrdí, že Martin Tiefenbach a Patrik Přibyl, kteří u útvaru působili jako instruktoři, si z policejního skladu mezi lety 2018 a 2020 po vzájemné dohodě brali různé náboje. Celkem si jich podle státního zástupce pro soukromé účely přisvojili přes 20 tisíc. Střelivo pak podle nepravomocného verdiktu vykázali jako použité při střelecké přípravě.

Soudkyně Šárka Šantorová dnes uložila Tiefenbachovi peněžitý trest 150 tisíc korun, Přibylovi 100 tisíc korun. Druhému muži, který je na rozdíl od Tiefenbacha i nadále zaměstnán u policie, také na tři roky zakázala činnost v ozbrojených bezpečnostních sborech. Oba muže soudkyně potrestala za zpronevěru, Tiefenbacha navíc za nedovolené ozbrojování.

Ministerstvu vnitra musí podle verdiktu muži nahradit 105 tisíc korun, jde o částku se kterou se úřad do řízení jako poškozený přihlásil.

Zdroj: ČTK
před 11 minutami

Evropská unie zdvojnásobí svou hasičskou flotilu, připravuje se na dopady klimatické změny

Evropská unie oznámila, že na letošní léto zdvojnásobí svou leteckou hasičskou flotilu. Učiní tak kvůli výzvám, jako je narůst počtu a intenzity lesních požárů v důsledku změny klimatu. Informovala o tom agentura Reuters.

"V několika posledních letech jsme byly svědky dosud největších výzev," uvedl komisař pro krizové řízení Janez Lenarčič. Během uplynulých deseti let byl podle něj zaznamenán v průměru 350procentní nárůst žádostí o pomoc skrze unijní mechanismus RescEU.

"Katastrofy jsou stále častější a intenzivnější," řekl Lenarčič s odkazem na riziko lesních požárů v oblastech, kde dříve nebyly běžné, a povodně v Belgii, Německu a Itálii.

Pro nadcházející sezonu lesních požárů bude rezerva RescEU zahrnovat 24 hasičských letadel a čtyři helikoptéry z deseti členských států. K tomu 11 unijních zemí vyšle téměř 450 hasičů, kteří budou mít základnu ve Francii, Řecku a Portugalsku.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Věkové rozpětí pro dobrovolná očkování proti HPV a meningogkokům se rozšíří

Věkové rozpětí pro hrazené dobrovolné očkování dívek a chlapců proti lidskému papilomaviru (HPV) a proti meningokokům se zřejmě rozšíří. Nově budou moci očkovat také hygienici a epidemiologové. Změny přinesou senátní úpravy vládní novely o ochraně veřejného zdraví, které dnes schválila Sněmovna. Předloha pojednávala v původní podobě jen o bezpečnosti dodávek pitné vody. Nyní ji dostane k podpisu prezident Petr Pavel.

Očkování proti HPV, který je původcem rakoviny děložního čípku, je nyní hrazeno z veřejného zdravotního pojištění lidem mezi 13. a 14. rokem věku. Schválený návrh senátorů rozšiřuje toto "očkovací okno" na 11 až 15 let věku. Podobně se rozšíří i věkové rozpětí pro hrazené očkování mládeže proti meningokokům, které nyní stát platí dívkám a chlapcům od 14 do 15 let. Nově to bude mezi 14. a 16. rokem věku. "Je to všechno v souladu s vědeckými poznatky," uvedl před poslanci senátor Roman Kraus (ODS).

Od uzákonění obecné možnosti, aby očkovali i hygienici a epidemiologové, si senátoři slibují zvýšení počtu očkovacích míst. Očkovat tak bude moci podle Krause dalších zhruba 300 lékařů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy