Vzácný růžový mops s modrýma očima si získal na Instagramu zástupy fanoušků

Magazín Magazín
3. 7. 2020 16:26
Rozkošný pes jménem Milkshake se stal hvězdou sociálních sítí, je totiž jedním ze stovky růžových mopslíků po celém světě.
Vzácný růžový mops s modrýma očima si získal na Instagramu zástupy fanoušků | Video: Instagram/Milkshake the Pink Pug

Sedmnáctiměsíční štěňátko se narodilo s modrýma očima a jeho neobvyklé, narůžovělé zbarvení poukazuje na nedostatek pigmentace, který zdědilo po svých předcích. Štěně není ve skutečnosti albín, má pouze atypické zbarvení, a netrpí proto žádnou ztrátou sluchu či zraku.

Jeho panička, 33letá Maria z Londýna, si pejska vybrala schválně, dle svých slov nemohla odolat, když ho viděla. "Nikdy jsem o růžových mopslících neslyšela, ale když jsem šla k chovateli a uviděla tam Milkshakea, přišel mi prostě rozkošný," řekla Maria webu Unilad.

Od té doby se Milkshake stal hvězdou Instagramu, za pár týdnů od narození už nasbíral přes 90 tisíc sledujících. "Lidé mi často psali, že mají den blbec, ale pak viděli na Instagramu Milkshakea a ten jim vykouzlil úsměv na tváři. To mi dodalo odvahu nahrávat další fotky," vysvětlila pyšná panička.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy